Zavřít reklamu
  • numpers, pages… pro high sierra #44123

    potreboval bych stahnout do iMacu mid2010 s High sierra 10.13.6 stahnout balik nebo samostatne aplikace jako pages, nimbers a dalsi co je soucasti toho apple office...

    podpora na apple webu to sice prehodi do store, kde ty veci ke stazeni jsou, ale podporuji az 10.15 a vic, coz je catalina, tu ale mid2010 uz nepodporuje (ano pujde nahrat v nejhorsim)

    kdyz mne to z vyhledavaci hodi nekam kde jsou stahnout instalatory starsich verzi tak se to tvari ze je to aplikace tretich stran

    da se tedy nekde stahnout starsi komatibilni dmg nebo rovnou ofiko apple web

    nebo jsem to jen nenasel na apple webu?

    diky

    numpers, pages… pro high sierra #44131

    Jsou tam stále, jen je musíte hledat v AppStore v sekci Koupené

    numpers, pages… pro high sierra #44132

    Ještě doplnění - teď jsem si to vyzkoušel na mém stařičkém MacMini 2009, který používám jak server a bez problémů jsem tam nainstaloval Numbers. Zeptá se vás to jestli chcete nainstalovat starší verzi programu kompatibilní s vašim systémem.

    Pokud jste si kdykoliv v minulosti pod vašim Apple Id tyto aplikace stáhnul, tak tam určitě budou.

    numpers, pages… pro high sierra #44137

    super, diky vyzkousim

    mam je na MBA
    ale poridil jsem pred casem imac a mam nastaven separatne ucet jiny nez na mba iphonu a ipadu

    takze to nejde jinak nez prihlasit pod svym uctem?

    co kdyby to mel nekdo kdo ma cersve appleID a potreboval by to resit?

    numpers, pages… pro high sierra #44139

    Pokud by měl někdo čerstvé appleID a chtěl to nainstalovat na starý Mac tak je to docela problém. Jediné co mne napadá je nainstalovat to na nějaký nový mac, kde je možno instalovat novou verzi, pak programy klidně smazat a odhlásit se a pak už pod tímto AppleID půjde instalovat na ten starší Mac.
    Je to takové zvláštní, že Apple nedovolí své vlastní programy co dává zdarma nainstalovat jednoduše do staršího systému a musí se na to jít oklikou.

    Já jsem před pár roky na nový Mac chtěl nainstalovat Aperture, což z AppStore nešlo, protože už jej Apple přestal prodávat a podporovat. A tehdy jsem našel radu na netu, že mám v AppStore na novém počítači hledat v sekci Koupené a odtamtud to bez problémů nainstaluji. A povedlo se, tak od té doby si pamatuji jak to funguje.

    numpers, pages… pro high sierra #44443

    vyreseno potvrzeno

    nakonec jsem si imac prihlasil pod sve ID
    pozadovane appky si nainstalovat v posledni podporovane verzi.

Odpověď na: numpers, pages… pro high sierra

celý text

.