Zavřít reklamu
  • staré updaty macOS #43677

    Pěkný den,
    řeším drobnou prekérku na mém macbooku air (13" cca rok 2015). Za poslední půl rok se mi stáhlo hned několik postupných aktualizací macOS Catalina. Jenže pravděpodobně z důvodu málo místa na disku se pouze stáhly a nenainstalovaly. Ve složce UPDATES mám staženo několik složek v celkové velikosti skoro 20GB (celkem 4 celé aktualizace verzí 10.15.6 a nižší. Dnes se mi konečně podařilo update na 10.15.7 díky tomu, že jsem uvolnil místo přehráním velké složky (14GB) na externí disk. Bohužel se smazala pouze aktuální složka systému v update, ale staré zůstaly. OS mi je nedovolí smazat. Poradíte? Díky moc

    staré updaty macOS #43681

    Asi bych zkusil nastartovat macbook z externího disku pokud máte tu možnost. Ale bude asi třeba na něm mít Catalinu nebo Big Sur. Pak by už to mělo jít smazat. Bohužel Catalina dokáže být se svou ochranou systémových souborů docela nepříjemná. Proto používám produkčně stále ještě Mojave a Catalinu mám jen na experimenty.

    staré updaty macOS #43682

    MR píše:
    Asi bych zkusil nastartovat macbook z externího disku pokud máte tu možnost. Ale bude asi třeba na něm mít Catalinu nebo Big Sur. Pak by už to mělo jít smazat. Bohužel Catalina dokáže být se svou ochranou systémových souborů docela nepříjemná. Proto používám produkčně stále ještě Mojave a Catalinu mám jen na experimenty.

    hmm tak to už na mne bude "vyšší dívčí". Kdybych se do toho přeci jen pustil, tak mám doplňující dotaz, pokud zálohuji přes Time Machine, musel bych obnovovat zálohu, neobnoví se opět včetně těch updatů?

Odpověď na: staré updaty macOS

celý text

.