Zavřít reklamu
  • Přepínání Mojave a Catalina #42417

    Dobrý den, mám dotaz.
    Vzhledem k tomu že Apple s verzí MacOS Catalina znemožnil otevření 32bit aplikací mám problém.
    Potřebuju je otevřít a stále tápám jak to udělat. Nechci si stahovat Bootcamp, proto jsem chtěl disk pomocí APFS rozdělit a na každý z nich nahrát jinou verzi MacOs. Chci pužívat Catalinu, ale zároveň když bude třeba tak přepnout na Mojave, protože s touto verzí 32 bit aplikace otevírat mohu.
    Rozdělil jsem si pomocí APFS disk na dva, chtěl jsem si stáhnout verzi Mojave ale vůbec se mi nepodařila stánout.
    Do vyhledávače jsem zadal MacOs Mojave a hodilo mě to na App store, tam jsem jí stahoval, po chvíli se to vyplo a napsalo jestli si nechci raději aktualizovat Catalinu.
    Nevíte někdo prosím jak tedy vyřešit tento problém?
    Popřípadě navrhnout jiný způsob jak jednoduše spouštět 32bit aplikace?
    Pokud byste někdo našli návod, prosím pošlete ho.
    Díky moc

    Přepínání Mojave a Catalina #42418

    na bootcamp je prepinani jen pri restartu. jednodussi prechod je jedine mezi parallers. takze bud a nebo.
    Taky jsem premyslel na bootem ale nakonec se bez tech 32bit apek musim obejit, bo parallers si do imacu tahat nechci.
    Btw stahovat mojave z appstore je k nicemu, uz ho nepodepisuji, me nesel nainstalovat.

    Přepínání Mojave a Catalina #42421

    děkuji, tudíž mým lehčím způsobem to nelze? nechci taktéž stahovat podobné aplikace viz bootcamp, parallers

    Přepínání Mojave a Catalina #42438

    Nefunguje tento postup pro získáná instalátoru Mojave https://support.apple.com/cs-cz/HT210190 ? Takto získaným instalátorem by měl být možné nainstalovat Mojave do nově vytvořeného APFS oddílu. Mám takto i já vytvořené 2 oddíly - jeden s Mojave a druhý s Catalinou.

Odpověď na: Přepínání Mojave a Catalina

celý text

.