Zavřít reklamu
  • Baterie v Macbooku Pro 15 2019 #54157

    Dobrý den . Jako dlouholetý uživatel Windows jsem si po 20 letech také pořídil MAcbook Pro a jelikož na něm skoro nic neumím (mám ho pro Audio SW - Ableton live a Traktor Pro ) tak se prosím chci zeptat jestli existuje něco jako nabíjení do 80 procent baterie ?
    Mac mám sice stále připojený ale moc se mi nelíbí ho držet stále na 100 procentech .
    Notebook neodpojuji od zásuvky protože jsem si všiml že se dost vybíjí když spí (bez kabelu) . Baterie je přitom v pořádku má 52 cyklů.
    Předem Děkuji za jakoukoliv radu

    Baterie v Macbooku Pro 15 2019 #54159

    Zdravím,
    baterii mám na stejných cyklech, také Pro…
    Zkuste Nastavení - baterie - kondice baterie (vedle je malé i ) rozkliknout, a dát optimalizované nabíjení. Já mám zapnuté i Spravovat životnost baterie..
    Ale, možná někdo poradí, sám nejsem moudrý.. Někdy se baterie dobije jen na těch 80%, někdy jde na 100. Mám ho rok, převážně na displeji thunderbolt. Takže mimo to na baterii celkem za tuto dobu málo.
    Ale snažím se občas ho nepřipojit na napájení a udělat skoro jakoby cyklus, kvůli oživení baterie.
    Dejte vědět jak vám to bude fungovat..

    Baterie v Macbooku Pro 15 2019 #54214

    Moc díky za odpověď .Takže tohle jsem měl nastavené a po 14 denním testování jsem přišel na solidní appku Aldente. Tam se dá nastavit jakákoliv hodnota max. nabití .

    A jaký máte ten Mac také Intel verzi ?

    Baterie v Macbooku Pro 15 2019 #54227

    Zdravím,
    díky, na appku se podívám, ale nejsem, bohužel, zastánce něčeho moc dalšího v systému.
    Zkrátka, používám book nepravidelně.. Ano, mám jeden z posledních Intel deváté generace…
    Na iPhone to nabíjení funguje dobře, je pravidelně nabíjen ve skoro stejné době.. Přes noc jen na 80 a k ránu na 100..
    Ale u notasu ne, ale je to nepravidelným používáním na baterii..
    Hodně zdaru 🙂

Odpověď na: Baterie v Macbooku Pro 15 2019

celý text

.