Zavřít reklamu
  • klávesa #43333

    Dobrý den, neporadí mi někdo jak a kde získat náhradní klávesu macbook air 2017, "šipka dolů". Někde mi při přenášení vypadla. Nechce se mi dávat 3000,- za novou klávesnic. Případně koupím vymontovanou klávesnici. Dá se vůbec ta klávesa znovu nasadit?

    klávesa #43354

    Klávesa má malinké nožičky, kterými se drží mechanismu. Ty můžou a nemusí být zlomené. Z mých zkušeností se tomu mechanismu nikdy nic nestane, takže stačí sehnat klávesu. Z Airu 2010-2017 myslím, kouknul bych na ebay, jsou třeba utopené počítače za pár stovek, nebo úplně zdemolované....

    Výměnu klávesnice v tomto případě nedoporučuji ani zadarmo. Protože:
    Klávesnici jsem měnil v Airu 2011, stála 1000,- a dělal jsem to 4 hodiny. Je to horor, celý počítač se musí rozebrat, zůstane jenom displej a trackpad. klávesnice samotná má vrstvu na podsvícení, která je přilepená ke klávesnici i tělu a je velmi snadné ji protrhnout. Rám klávesnice (kolem každé klávesy) je přinýtovaný k tělu. Musí se to fakt silou vyrvat a nová klávesnice se tam jenom vloží. To znamená, že když se zmáčkne libovolná klávesa, ostatní v okolí trošku klesnou. Pocit při psaní je úplně jiný, jakoby nový ale laciný počítač, klávesy jsou zase matné, nevymačkané , ale jaksi junk 😀

Odpověď na: klávesa

celý text

.