Zavřít reklamu
  • iP 15 nebo 15 Pro ? #53541

    Ahoj,
    chci si koupit nový iP, teď mám SE 2020, ten už dosluhuje (škoda, jen 3 roky.. 1.SE 4 roky). Mám pár otázek, jsem běžný uživatel, fotím málo. Není Pro verze zbytečná ? Má někdo zkušenost s 14/14 Pro ? S 15 to ještě nikdo neví, ale je to dost podobné. Asi jako jediná výhoda Pro verze(pro mě) je 120Hz, je to hodně velký rozdíl? Na PC to poznám, ale i těch 60Hz na SE mi příjde úplně v pohodě. CPU je určitě lepší, ale pro bězné užití by měl stačil A16. Jde mi i o to, aby vydržel v klidu zas na 4/5 let. Titan supr matroš, ten se mi taky líbí, asi určitě se nepoškrábe, tak lehce jako hlína/ocel (jsem frézař, takže špony všude). Je těch 6000Kč navíc za Pro verzi výhoda pro normálního uživatele ? Určitě mi stačí 128Gb verze. Nechci Plus ani Max.
    Díky za odpovědi a názory.

    iP 15 nebo 15 Pro ? #53545

    Pokud jste běžný uživatel, tam si myslím že je PRO verze opravdu zbytečná. 120Hz displej vnímáte ve chvíli, kdy máte okamžité srovnání. Ale připlácet si za to 6000,- navíc… Nevím nevím. Připlatit si 6000,- za design už zní asi lépe, ale já osobně telefon stejně nosím v pouzdře a se sklem, takže i v mém případě design odpadá.

    Samozřejmě pokud peníze nejsou problém tak bych asi neřešil…

    iP 15 nebo 15 Pro ? #53556

    Pro běžného uživatele stačí buď 14, nebo 15. Na 4-5 let bych šel do 15 256GB a budeš naprosto spokojenej...
    128 bude v pohodě stačit, ale třeba za dva roky už to bude hrana. Vem si, že ještě před pár lety stačilo 64GB a dnes je to málo.

    iP 15 nebo 15 Pro ? #53564

    128 Gb stačí jen v případě, že se používá záloha na iCloud a v telefonu zůstávají jen náhledy. Tak to užívám já a mám zaplněno kolem 80gb. V telefonu mám spoustu jpegů z foťáku z cest a práce (na mobil fotím minimálně). Ale bez iCloud by bylo 128gb a možná i 256gb málo.

Odpověď na: iP 15 nebo 15 Pro ?

celý text

.