Zavřít reklamu
  • Batéria #52565

    Dobrý večer, mám otázku. Vlastním Apple iPhone 8, 64gb. Zdravie batérie mi ukazuje 100%, ale extremne rychlo sa vybíja. Behom troch minút kleslo zo 17% na na 13%. Vlastnil som a IP6, 10, 11 a 14 a nikdy som nemal taku skúsenosť že zdravie je 100% a tak rychlo sa vybíja. Neviete kde môže byť chyba?

    Batéria #52566

    dat novou baterku

    Batéria #52569

    Určitě bych zkusil následující. Záloha, poté telefon uvést nejlépe přes DFU do továrního nastavení a poté nabít na 100%. Pokud večer bude mít baterie 100% a ráno méně jak ca 90-95%, pak je problém s baterií, ale spíše s power managementem, či dalším součástkami na desce. Pokud je vše OK, pak provést klasicky synchronizaci s iCloudem a nastavit jen klíčové aplikace.
    Tím se jasně zjistí, zda je problém SW či HW charakteru. Další postup už je dle okolností.
    Dát hned novou baterku je unáhlené.

    Batéria #52570

    Tak vzhledem k tomu ze to bude 5let stary a pokud si to chce nechat tak ho to nemine

    Mne se vzdy projevovalo ze stary baterky celekm drzely kdyz byl klid, ale v zatezi to letelo strasne rychle dolu

    Batéria #52571

    Baterka k.o., měl jsem to také. Baterka vypouklá, rychle se vybíjela a ukazovala 100%

Odpověď na: Batéria

celý text

.