Zavřít reklamu
  • Apple Pay pro dítě #51835

    Dobry den, potrebuji to same - jak se prosim objednava ta telefonicka podpora Apple? Diky

    Apple Pay pro dítě #51837

    Podpora Apple byla opravdu skvělá...., takže prošlapaný postup....

    • objednání tel.hovoru z technické podpory Apple https://getsupport.apple.com/?caller=ikb, prolink do vlastního správcovského Appple ID, problém je "Nastavení Apple pay", vybrání vhodného termínu a čekáte na to až nastane termín(mně volali přesně druhý den ráno dle mnou zvoleného času..)
    • doporučuji mit připravený vlastní(správcovský) funkční přístup do appleid , a mít připravené funkční appleid dětí
    • dále k hovoru mít připravený dětský iphone(na potvrzení k vůli přístupu)
    • ideálně i kreditku kterou máte registrovanou pro apple Vy k vůli ověření cvs kódu(možno i dodatečně....)...
    • vše byla otázka 10minut, měl jsem vše funkční a nemusel jsem dohledávat žádná hesla, jinak by se to hodně komplikovalo, řešil jsem dvě děti...

    Držím palce....m.

    Apple Pay pro dítě #51845

    Dobré ráno,
    tak jsme dnes zkusili popsaný postup a podpora nás poslala do háje :-(.

    .... bla bla bla, to jsou naše podmínky ...bla bla bla ... my tu nejsme od toho, abychom někomu dělali radost .... bla bla bla .... jestli chcete lhát o věku svých dětí, tak jim založte nový účet

    Musím říct, že tak nepříjmeného pána na podpoře jsem už dlouho nezažila :-(.
    Držím palce, ať padnete na někoho vstřícnějšího.
    L.

    Apple Pay pro dítě #51863

    Dokud dítě nedosáhne věku 16 let s Apple Pay v ČR nepočítejte.
    České banky nabízí dětské karty, ale Apple Pay vám nepůjde do 16ti let věku dítěte.
    Apple to má takto nastavené a nikdo vám není schopen říct, proč nemůžete sám rozhodovat o tom, jestli vaše dítě může platit svou kartou přes Apple Pay.
    Takže dcera dál používá Iphone, ale platit musí kartou.
    Je to postavené na hlavu.
    Jestli jde o Apple podporu, tak na mě byli vždy milí, ale nikdy (3X) nic nevyřešili.

    Apple Pay pro dítě #52613

    Není úplně pravda, moje dcera má Apple Pay od 15ti let bez měnění věku apod. Takže hranice určitě nebude 16 let.

    Apple Pay pro dítě #52751

    ČR hranica 15 a v SR je 16 rokov.

    Apple Pay pro dítě #52897

    michal píše:
    Tak se možná věci změnili k lepšímu...., doma dvě děti(12 a 14let), obě historicky iphone i apple watch, letos od ježíška bankovní účet s kartou.........., vyzkoušel jsem vše co šlo, přečetl jsem také vše co jsem dohledal a nakonec si objednal Apple telefonickou podporu na dnešní ráno....., paní skvělá, má dceru, přesně věděla o co jde....., pod jejich kontrolou jsme společně přes účty nastavili "nové narozeniny dětí", já se musel připijit do Apple ID, děti museli odsouhlasit na jejich Iphonech, Apple společnost umožnila........ a vše v klidu v rámci velmi příjemného hovoru vyřešeno👍👍👍👍 Fantastická práce absolutně bez ztráty kytičky.... Krásné svátky všem a Apple pay dětem!!!!

    Mohl byste prosím napsat přesný postup jak jste nastavili nové narozeniny? Mě se to stále nedaří a mazat účet ID se mi nechce. Děkuji

    Apple Pay pro dítě #52898

    Dobry den, tiez by som bol rad za presny postup, toto iste som riesil, telefonicka podpora mi povedala, ze nic sa neda robit…

    Apple Pay pro dítě #53394

    Mam dite v Apple Family, bylo mu 15 let, karta nesla pridat karta do wallet s hlaskou "Kartu nelze přidat - Platební karty nejsou v tomto účtu podporovány."

    Na podpore pan radil, ze to nejcasteji byva zapnutym "Screen time".
    Screen time byl vypnuty, Zapnunuti/Vypnuti Screen time nepomohlo.
    Vypnul jsem zadat o nakupy, zrestaroval jsem telefon, odhlasil jsem iCloud ucet a znovu ho prihlasil.
    Najednou karta pridat sla.

    Treba to nekomu pomuze.

    Apple Pay pro dítě #53671

    ..no a u nas teraz citam je to od 16 rokov 🤦🏻‍♂️

    Apple Pay pro dítě #53896

    Tak jen hledám po roce jstli se to nezměnilo a koukám že nic nového. Zajímavé že na androidích telefonech dětská karta jde přidat bez problémů...

    Apple Pay pro dítě #54039

    Petra píše:
    Tak jen hledám po roce jstli se to nezměnilo a koukám že nic nového. Zajímavé že na androidích telefonech dětská karta jde přidat bez problémů...

    K tej regulacii prislo pani v 10m/2023. To asi nebude len vymysel Apple - oni by isli sami proti sebe, apple pay nie je zadarmo (banky (my) platia poplatky rovnako ako u Visa, MC a pod.). Predpokladam, ze je to spolupraca s EU + samotnych statov, preto su aj rozne hranice veku pre pouzivanie. Do nedavna islo rovnako zmenit vek apple id dietata, teraz ho nie je ani mozne odstranit z rodinny...

    Iny sposob ako vytvorenie noveho apple ID s vekom 16-17r nie je.

    Apple Pay pro dítě #54465

    http://www.ondrejbransovsky.cz

        **VYŘEŠENO**
    
        Nakonc nepotřebujete volat na podporu Apple a zvladnete to levou zadní..
    
        * mějte telefon dítěte u sebe a jeho jméno a heslo apple ID *
    
        1. přihlaš své dítě na - [appleid.apple.com](https://appleid.apple.com/)
        2. klikni na - osobní údaje/datum narození/
        3. jelikož nemůžete měnit věk dítěte mladší do 15 led na 15 let zadejte že ditěti bude zítra 15.
        To samé platí od 15 do 18 let.
    
        Příklad - když je mému dítěti 12 a zadám že mu je 15 tak to nejde.
        Ale když mu zadám že mu bude zítra 15 tak to jde....
    
        Je to řazeno do 3 kategorií
        - dítě
        - dospívající 
        - dospělí
    
    pozn.-  podpora Apple je výborná ale i ona musí dodržovat přisná pravidla - pokud tam voláte zadejte že nechcete aby společnost nahrávala váš hovor (oni se vás na začátku hovoru zeptají). Tento tip jsem se dozveděl ne takto na přímo ale musel jsem tam volat 3x... a u třetího hovoru jsem řekl že jsem omylem zadal špatné datum dítěte... musí se asi člověk zeptat tak aby podpora neporušila pravidla... oni nemají jak zjistit opravdový věk dítěte...snad vám tento tip pomůže

    Apple Pay pro dítě #54470

    RE: ondrejbransovsky.cz

    TAKŽE POSTUP JE 100% FUNKČNÍ

    Jenom je třeba restartovat oba telefony jak váš tak dítěte.
    (reset jsem provedl vicekrát)

    A věk ditěte je možné změnit i přímo z telefonu dítěte - neni třeba chodit na web.
    Jen je třeba dodržet postup....


    jelikož nemůžete měnit věk dítěte mladší do 15 led na 15 let zadejte že ditěti bude zítra 15.
    To samé platí od 15 do 18 let.

    Příklad - když je mému dítěti 12 a zadám že mu je 15 tak to nejde.
    Ale když mu zadám že mu bude zítra 15 tak to jde....

        Změnu věku v telefonu najdete v -
        Nastavení/obecné údaje/datum narození/změn datum/příjde ti mail se schválením změny veku 
        jako rodiči 
    
        Samozřejmosti je mít dítě v rodině .....
    
        Díky www.odrejbransovsky.cz
Odpověď na: Apple Pay pro dítě

celý text

.