Zavřít reklamu
  • DFU na IOS 17 – Iphone 14 Pro #53552

    Ahoj, mám dotaz, jestli nevíte, že by byl omezen DFU na IOS 17. Chci si udělat čistou instalaci, ale nedokážu se podle návodu dostat do DFU, vždy to skončí restartem. dík

    DFU na IOS 17 – Iphone 14 Pro #53563

    Tiež som mal tento problém ale dnes sa mi to podarilo. Skúste: volume up následne volume down, potom stlačiť bočné tlačidlo, následne keď sčerná obrazovka počkať 3 sekundy a stlačiť volume down (zároveň s bočným tlačidlom), držať obe tlačidlá 5 sekúnd, následne bočné tlačidlo pustiť a držať volume down. Malo by ukázať že iPhone je v režime DFU. Mne sa to dnes takto podarilo na SE 2020

    DFU na IOS 17 – Iphone 14 Pro #53577

    do DFU se už dostanu, telefon zustane cerny, tak predpokladam ze je telefon v DFU. problém je ale další, že Itunes na W11 mi telefon nedetekuje. takže nemůžu nahrát IPWS... v systému se mi objeví zařízení Apple RSM s chybou zařízení nelze spustit - objekt nebyl nalezen. Na hlavní liště vidím připojené zařízení, které můžu bezpečně odpojit ale Itunes ho prostě nevidí. ani po kompletní reinstalaci programu...

    DFU na IOS 17 – Iphone 14 Pro #53585

    Tam bude někde problém s Wyndejsiho. Zkus jiný počítač. Já tedy mám MacOS, takže nemohu sloužit, ale vím, že občas bývá problém.
    Zkus odinstalovat iTunes, vyčistit registry, jestli to ještě existuje a po restartu znovu nahodit iTunes.

Odpověď na: DFU na IOS 17 – Iphone 14 Pro

celý text

.