Zavřít reklamu
  • Import videí do PC #41727

    Zdravím,
    již dvakrát jsem narazil na problém při importu fotek a videí z iPhonu 8 do PC s Windows 10. Připojím to kabelem, otevřu tento počítač, kliknu pravým a dám import. Načtou se fotky a videa a tady nastává problém. Měl jsem natočené video, které mělo přibližně 58 minut a to se mi tam neukazovalo. To stejné dnes, kdy jsem měl jedno video dlouhé 29 minut a druhé 15 minut. 15 minutové se tam ukázalo a dalo se normálně importovat, 29 minut se neukázalo a musel jsem počkat, až se nahraje to na iCloud a poté stáhnout do PC z iCloudu. V nastavení iPhou v sekci "Přenos na Mac nebo PC" jsem to zkoušel s nastavením "Automaticky" tak s "Zachovat originály"

    Chtěl bych se zeptat, zdali má někdo stejný problém nebo zdali někdo neví, jak toto řešit? Díky za tipy.

    Rovnou bych se chtěl zeptat, jestli existuje nějaký spolehlivý program na toto, protože přímo import přes tento počítač ne úplně vždy funguje. Přes aplikaci fotky ve Windows 10 se mi to naimportovat nepodařilo ještě ani jednou.

    Import videí do PC #41747

    U novejsich mobilu nevim, ale u sveho SE pouzivam pracovnim ntb bud, "bezdratovy import" z icloud, nebo po pripojeni kabelem spoustim Total Commander, kde si obsah slozky proste normalne stahnu.

    Import videí do PC #43782

    Nevím jak to vyřešit, možná se zkusit zeptat jinde nebo zkusit přenos souborů přes iTunes nebo jiný program na sychronizaci dat mezi iPhonem a PC. Není lepší přenos jinými způsoby než kabelem?

    Import videí do PC #43784

    chobotnice007 píše:
    Nevím jak to vyřešit, možná se zkusit zeptat jinde nebo zkusit přenos souborů přes iTunes nebo jiný program na sychronizaci dat mezi iPhonem a PC. Není lepší přenos jinými způsoby než kabelem?

    Ahoj, problém mě už netrápí. Přešel jsem na MacBook, takže tady se mi fotky na externí disk přetahují lehce.

Odpověď na: Import videí do PC

celý text

.