Zavřít reklamu
  • iOS 10.3.3 výdrž batérie #1467

    Chcem sa opýtať všetkých, ktorých sa to týka, ako ste na tom s výdržou batérie po inštalácii iOS10.3.3? Ďakujem za postrehy.

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7958

    Nic extra teda... rovnako ako 10.3.2, najdlhsie mi vydrzal pri 10.3.1

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7959

    Hm, tak to se divim! 🙄
    Osobně musím tedy zaťukat, ale problém s výdrží baterky jsem na iP7 neměl problém nikdy. Naopak jsem vždy překvapený, že telefon vydrží bez nabíjení docela dlouho, 2-3 dny bez problémů, nabíjím v podstatě jen když dám telefon do docku k NB, aby se synchronizoval s iTunes (2x – 3x týdně). Když budu brát svůj "běžný" provoz - téměř celý den na wi-fi (v práci i doma), synchronizace na pozadí Exchange, FB, WA atd., párkrát za den mrknu na net co je nového, pár SMS, cca 1-2 hod. telefonování denně a po cestě do/z práce poslech hudby přes wireless sluchátka (cca hoďku celkem). Je pravda, že hry vůbec nehraju a navigaci do toho nepočítám, protože ta je žrout sama o sobě.
    Telefon mám z EU distribuce, ale to by nemělo hrát roli.
    Jestli máte se slabou výdrží takové problémy, tak by mě ze zvědavosti fakt zajímalo, co tu baterku tolik vysává a jestli je opravdu vina samotné verze iOS nebo to může třebas ovlivňovat nějaká aplikace, která není na novou verzi optimalizovaná?! Ale to plácám, nejsem znalec. 😕
    Tak ... a teď doufám, že jsem si to nazakřik‘! :mrgreen:

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7960

    Subjektivně trochu lepší než 10.3.2. (iP7) Ráno v 7:00 odpojuji z nabíječky, Wi-Fi zapnuto stále, data jen v případě potřeby. Přes den 4-5 někdy i 10 hovorů (většinou ale do 5 minut), pár SMS/WhatsApp, Instagram, Feedly+Safari tak hodinu za den, Apple Music (většinou stažené skladby) cca 2-3 hodiny přes sluchátka, Poznámky, Připomínky, Kalendář… 24/7 připojeny Garminy přes BT. Večer okolo 19:00 (tedy po 12 hodinách) mi zbývá cca 30-40%. Ale mám vypnuté aktualizace na pozadí (konkrétně u Instagramu to žere opravdu hodně) a vůbec u všeho co to nepotřebuje opravdu nutně.
    Ovšem třeba takový 45 minutový FaceTime videohovor via Wi-Fi, to sežere snad 50% baterky 😀

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7961

    Taky chci poradit stále jsem na 10.3.2 mám SE.
    baterie drží celkem slušně 1,5 dne náročného využití.
    Chci se zeptat těch co mají SE a přešli na novy iOS. Baterie lepší/horší?

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7962

    petrŠ píše:
    Já ráno vyndám iPhone 7 z nabíječky 100%. Jezdím autem do odpoledne. Několik hovorů, několik sms, nějaký e-mail a občasné Safari. Kolem 17.hod jsem na 40%. Strašně moc žere baterii vyhledávání 4g sítě při jízdě autem. To letí procenta dolu jako blázen. Než jdu spát a dát iPhone na nabíječku, musím ho ještě navečer na cca půl hoďky dát nabít. Jinak by nevydržel. Petr.

    Ked jazdim dlhsie autom vzdy davam telefon na kabel a vychadzam z auta s 100% baterkou 🙂

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7963

    RoSch píše:
    Hm, tak to se divim! 🙄
    Osobně musím tedy zaťukat, ale problém s výdrží baterky jsem na iP7 neměl problém nikdy. Naopak jsem vždy překvapený, že telefon vydrží bez nabíjení docela dlouho, 2-3 dny bez problémů, nabíjím v podstatě jen když dám telefon do docku k NB, aby se synchronizoval s iTunes (2x – 3x týdně). Když budu brát svůj "běžný" provoz - téměř celý den na wi-fi (v práci i doma), synchronizace na pozadí Exchange, FB, WA atd., párkrát za den mrknu na net co je nového, pár SMS, cca 1-2 hod. telefonování denně a po cestě do/z práce poslech hudby přes wireless sluchátka (cca hoďku celkem). Je pravda, že hry vůbec nehraju a navigaci do toho nepočítám, protože ta je žrout sama o sobě.
    Telefon mám z EU distribuce, ale to by nemělo hrát roli.
    Jestli máte se slabou výdrží takové problémy, tak by mě ze zvědavosti fakt zajímalo, co tu baterku tolik vysává a jestli je opravdu vina samotné verze iOS nebo to může třebas ovlivňovat nějaká aplikace, která není na novou verzi optimalizovaná?! Ale to plácám, nejsem znalec. 😕
    Tak ... a teď doufám, že jsem si to nazakřik‘! :mrgreen:

    Mne najdlhsie vydrzalo 10.3 a 10.3.1... 3.2 a 3.3 katastrofa... cca pouzivam tak ako ty a vecer mam cca 20%

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7964

    swigl píše:
    Taky chci poradit stále jsem na 10.3.2 mám SE.
    baterie drží celkem slušně 1,5 dne náročného využití.
    Chci se zeptat těch co mají SE a přešli na novy iOS. Baterie lepší/horší?

    Ahoj, mám taky SE a po přechodu na 10.3.3. baterie super. Vydrží teď 2 dny, druhý den večer na 20%. Nejvíce, jak už bylo zmíněno výše, žere baterii Instagram a aktualizace. oboje vypnuto. Takže za mě 1.

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7965

    7plus mám chvíli a hned jsem dělal upgrade na tento novější systém a baterie úplně v pohodě, možná i trochu lepší jak původní verze. Zrovna třeba teď jsem telefon nabíjel v neděli odpoledne měl 100 % a teď když se podívám na baterku, tak má zhruba 40 %, což ještě do večera něco zmizí a dám nabít. Nejsem na telefonu nonstop, ale denně využívám věci jako safari, hovory, sms, instagram, messenger a idos, to je tak hlavní, co používám. Ne že bych na mobilu byl přilepený nonstop a pořád jen to tam mastil a telefonoval, to by byla baterka jiná, ale při běžném používání za mě v pohodě :).

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7966

    A kolko vam ukazuje v Nastaveni-Bateria On screen time (Vyuzitie)?

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7967

    Celkově je tam 77 hodin pohotovost a z toho nějakých 21 hodin v plném provozu. Ale už mám v nabíječce za chvilku.

    iOS 10.3.3 výdrž batérie #7968

    21 hodin na obrazovke neverim 😀 Ja som mal predtym tak 7-8 hod a teraz mam 4-5

Odpověď na: iOS 10.3.3 výdrž batérie

celý text

.