Zavřít reklamu
  • iPhone 7 syčí? #618

    Ahojte, včera som si na iP7 128GB Black nahrával nejaké videa a zistil som nemilú vec. Videa "syčia".. Aspoň teda myslím, skúste si to pozrieť Vy, lebo neviem ako má byť také "syčanie" počuť.. Nevie niekto či mi to vymenia kus za kus? Konkrétne Telekom SK. iPhone 6 som už predal, takže nemôžem ostať bez mobilu... Zvláštne ale je, že syčanie videa počujem len v iPhone. Na MACu som si to práve pustil a nie je to počuť (asi)... Ďakujem. Prípadne toto video (pravidelné syčanie, počuť len na iPhone) Apple Support mi odpovedal, že mám kontaktovať predajcu a mali by mi vymeniť kus za kus.. Len nechcem zo seba spraviť blbca no Preto by som chcel vedieť či je to "syčanie" normálne alebo nie. Je to počuť aj na zadnej strane pri logu, no skôr mi to vadí na nahratých videách. Tam je to počuť dosť...

    iPhone 7 syčí? #5930

    No tady z těch videí není nic poznat. Nicméně mám taky iPhone 7 a ano, přes iPhone je slyšet větší šum. Porovnával jsem s iPhone 5S, tam je slyšet taky, ale méně. Přes sluchátka a v PC je vše Ok. Nevím, já v tom zase nějaký extra problém nevidím. Osobně mi to nijak nevadí. Problém by byl, kdyby to šumělo i na videu mimo iPhone. Jinak při přehrávání čehokoliv šum neslyším.

    iPhone 7 syčí? #5931

    Já budu měnit kus za kus

    iPhone 7 syčí? #5932

    Kolega měnil kus/kus a ten nový syčí stejně - zejména při vyšší zátěži (např. antutu benchmark).

Odpověď na: iPhone 7 syčí?

celý text

.