Zavřít reklamu
  • Moje zkušenost s iWant Pardubice #596

    Dobrý den, nevím jestli pro Vás bude tahle zpráva zajímavá, ale myslím si že není špatné se s touto zkušeností podělit s ostatními uživateli skvělých Apple produktů. Nejde o hodnocení celého iWantu, ikdyž možná taky, když tam mají takové zaměstnance. Popíšu mou zkušenost. Měl jsem iphone 6+, který jsem chtěl reklamovat pomocí jednoroční celosvětové reklamace od Applu. Zašel jsem na iWant Pardubice kde se mě ujal pan Zdeněk Legr. Popsal jsem mu můj problém a že chci telefon reklamovat, poslal mě pryč s tím, že tuhle reklamaci oni vyřídit neumí, že to bych musel do Německa nebo do Británie do Apple storu. Bylo mi to divné ale se sklopenou hlavou jsem odešel. Nic méně jsem to řešil dál a stále víc mi bylo divné proč by to nešlo, šel jsem tedy do obchodu znovu a ptal jsem se proč by to nešlo, když kamarádovi takhle už telefon reklamovali. Pan Legr na mě chvíli koukal a řekl: ,,No, tak asi jo, tak pojďte." a reklamaci jsme sepsali a telefon přijal, i když mě tedy odkázal na kolegu ale reklamace byla přijata. (17.9.2016). Mimochodem stále nemám žádné vyjádření. Mezi tím jsem si 21.9.2016 udělal předobjednávku nového iphonu 7 128 gb Jet Black. Zavolal do iWantu Pardubice, kde mi sdělili, že když přivezu peníze ještě před začátkem prodeje telefonu, dostanu se s v pořadníků výš. Vzal jsem tedy peníze a jel 22.9. do Pardubic. Kde při vší mé smůle byli všichni obsazení jinými zákazníky a ne mě opět vyšel pan Zdeněk Legr. Po chvíli vysvětlování pochopil co po něm chci vyplnili jsme co bylo třeba předal jsem peníze a napsal mě do pořadníku s tím že jsem v PCE pátý se zaplaceným tímto druhem telefonu a až bude ozve se mi. Uběhlo 14 dní a telefon stále nemám, tak volám do iWantu Parubice, kde mi bylo sděleno, že pan Legr byl přesunut do Liberce a o Pardubice už se nestará. ALE HLAVNĚ mi také bylo sděleno že telefony tam již byly ale mě se NIKDO NEOZVAL, PROTOŽE TO MĚL NA STAROSTI PAN LEGR. Tohle mi nepřijde jako správný přístup! Doufám, že se co nejdřív dočkám nového telefonu ( už se mi snad někdo ozve, když jim tam ode mě leží cca 25 tis. a nikoho to nezajímá) a také, že se mi vyřídí moje před třemi týdny podaná reklamace. Na to se snad pan Legr s prominutím taky nevys*al..

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #5867

    😀 kks to by ma asi tak nasralo, že by som im prišiel robiť bordel do predajne.. ja som reklamoval iP6+ u Apple, za 2 minuty som vyšiel s novým kusom bez vad.. 😀 toto by som priamo napísal aj majiteľovi iwant alebo priamo Apple, nech vedia že sám nesprávajú ako by sa APR malo správať..

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #5868

    měl jsem obdobné obštrukce s O2 ale stím že mi nezrušili paušal a vesele mi posílali na firmu kde jsem byl zaměstnán faktury a ta mi to sdělila po půl roce ...z celkové částky 9 tis jsem nakonec uhádal platbu z mé strany na 1500,- nicméně já nepochybil...

    ale ke zmíněnému... zkušenost i iWant Pardubice... při oprave skla na 6s v roční záruce mě poslali do háje at si jdu reklamovat do datartu kde jsem ho koupil, takže jsem na ně také zanevřel... až tedy do soboty, kdy jsem provolal půl republiky jestli mají skladem iphone 7 black a jestli mi ho tam pozdrží než dorazím, byl jsem ochoten od pardubic letět kamkoliv 😀 po telefonu mě skoro všude poslali do prčic, že prý mi nebudou nic rezervovat a at si prostě přijedu a ani mi nebyli schopní říct jestli tel vůbec mají, nakonec jsem volal na poslední místo a to opovrhovaný iWant PCE, po tel vstřícné jednání, pán mi beze všeho tel podržel, přišel jsem na pobočku a do 2min jsem odcházel s iphonem i pojištěním na rok bez sebemenších problémů, takže věřím, že se personál zlepšil (přijde mi že i vyměnil)...
    Takže iWantu PCE opět dávám důvěru 🙂 snad nebudu muset reklamovat 😀

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #5869

    Mizlerek007 píše:
    ale ke zmíněnému... zkušenost i iWant Pardubice... při oprave skla na 6s v roční záruce mě poslali do háje at si jdu reklamovat do datartu kde jsem ho koupil, takže jsem na ně také zanevřel...

    Nechci být netaktní a hnusný zbytečně, ale mohu dotaz? Od kdy když si koupím nějakou věc a rozbije se mi, tak to jdu reklamovat někam jinam? Však s tím iWant v tu chvíli neměl vůbec nic společného, jejich telefon to nebyl, nebyl prodaný nimi.. To je jako bych si koupil nějaké tričko tamhle v NewYorkeru, zjistil pak že je mi malé a šel si ho vrátit k Vietnamcům protože tam prodávají úplně stejné, stejného výrobce, stejné značky..

    Udal jsem to pouze jako příklad, jen doufám že v tom vidíš tu logiku.. Prostě tam kde si zařízení koupím, tak ho jdu také reklamovat..

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #5870

    vidím, ALE uvědom si jednu věc... apple nabízí mezinárodní záruku... Já koupil 6s v datartu v praze a chtěl jsem pouze za své peníze zařízení opravit, pač mi tel. upadl a rozbilo se sklo...(je jedno jestli to pošle iWant, datart, alza atd..) takže jsem po nich požadoval opravu... měl jsem to asi napsat rovnou (na tel. podpoře mi bylo sděleno že mohu zajít kamkoliv k oficiálním prodejcům pokud je tel. ještě v roční mezinárodní záruce) což je...
    suma sumárum... byl jsem před 14dny v Praze... stavil jsem se na Chodově v iSetosu, kde jsem se na to optal a pán mi hned řekl at tam tel. nechám, že mi zapůjčí na dobu opravy jiny 6s a opravu vyřídí ... telefon jsem si v pondělí vyzvedl opravený... takže doufám, že chápeš o co jde... pokud chci mezinárodní záruku udržet mohu zajít k jakému koliv oficiálnímu zastoupení u nás a tel. by mi měli nechat opravit/reklamovat... alespoň takto mi to sdělila podpora na telefonu... a v iSetosu jsem se nesetkal z žádným problémem...

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #5871

    Áno presne tak to je, každý APR je nútený zobrať reklamáciu ak je zariadenie v medzinárodnej záruke, preto je APR!! Tu nejdeš reklamovať nejaký Samsung ktorý ti prijde znova pokazený, ale prémiový telefón s prémiovými službami. iWant si to proste nemôže dovoliť sa takto správať..

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #5872

    Tak to se omlouvám, zase jsem o něco chytřejší.. :)))

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #5873

    Jen přidám mou zkušenost. Koupila jsem si v iWantu ochranné sklo se zárukou. Mé poslední sklo (za polovinu ceny) jsem měla rok... Takto vypadá 2 týdny po nalepení zaměstnancem. Ne, nezkoušela jsem ho sundat a podobně. 😀

    Moje zkušenost s iWant Pardubice #53877

    Vlákno je staré, ale právě proto přidám aktuální názor. Jsem nadšená, velice. 🙂 Personál se jistě obměnil, pokud přijdete dnes, budete obslouženi s úsměvem, pochopením a budete mít hezký zážitek z nákupu. Do iWantu v Pardubicích chodím už řadu let a také jsem dříve zažila dříve popsané neochotné až arogantní chování, které mě v jistou dobu odradilo a jezdila jsem si pro vybrané věci raději do Prahy 🙁
    Dnes určitě není třeba a mám v plánu jít pro další vyhlédnutou záležitost k pánům do iWantu v Pardubicích.

Odpověď na: Moje zkušenost s iWant Pardubice

celý text

.