Zavřít reklamu
  • kondice #44653

    ahoj, vím, že otázek, jako je tato, je tady mraky, omlouvám se za toto téma, ale mám nejspíš problém. Je to 3 měsíce, kdy jsem si pořídil svůj první iPhone SE (2020). Kondice baterie byla ještě před 2 dny 99%, byl jsem tedy ještě klidný, ale kouknu se dnes a vidím 98%.. chci se vás všech tady zeptat, jak moc velký problém to je a kdy bych měl jít reklamovat telefon z důvodu kapacity baterie? Doufám, že to dále klesat nebude. Předem vám moc děkuji za jakoukoliv odpověď.

    kondice #44656

    % sem % tam
    neresit

    kondice #44657

    Já bych to také neřešil. Mám ještě program Coconut battery, který +- souhlasí. Zajímavé je, že dostávám na opravu telefony, kde po roce je ca 300 cyklů a kapacita je i 85%. Mně většinou po roce a ca 200 cyklech zůstává kapacita na 100%, maximálně tak 98%.

    kondice #44664

    Nemyslím že by to byl problém.. Celkem normalní stav. Měl jsem 6s a nesledoval jsem to.. No a někdy za 2 a půl roku tam bylo 80% a to už vlastně byla KO.. Jinak teď mám Xr a tam má 98% za zhruba půl roku..

    kondice #44673

    Jirka píše:
    Nemyslím že by to byl problém.. Celkem normalní stav. Měl jsem 6s a nesledoval jsem to.. No a někdy za 2 a půl roku tam bylo 80% a to už vlastně byla KO.. Jinak teď mám Xr a tam má 98% za zhruba půl roku..

    a pocitujete mensi vydrz?

    kondice #44687

    Karlos_5 píše:

    Jirka píše:

    Nemyslím že by to byl problém.. Celkem normalní stav. Měl jsem 6s a nesledoval jsem to.. No a někdy za 2 a půl roku tam bylo 80% a to už vlastně byla KO.. Jinak teď mám Xr a tam má 98% za zhruba půl roku..

    a pocitujete mensi vydrz?

    U toho 6s to bylo cítít hodně až tam bylo zhruba těch 84%.. U stávajícího Xr které mi ukazuje 98% nepociťuji vůbec žádnou změnu a žena má na 11 za stejnou dobu 97% a taky žádná změna..

    kondice #44696

    aktualizace: dnes jiz kondice 96, myslite, ze je to na reklamaci? popripade na jakou hodnotu se to musi dostat, aby byla reklamace uznana? neprijde mi normalni, aby baterie ztratila 4% z kondice za 3 mesice

    kondice #44701

    Karlos_5 píše:
    aktualizace: dnes jiz kondice 96, myslite, ze je to na reklamaci? popripade na jakou hodnotu se to musi dostat, aby byla reklamace uznana? neprijde mi normalni, aby baterie ztratila 4% z kondice za 3 mesice

    Jestli máš iOS14 (a výš), tak "možná" bude chyba v něm. Já mám na 11Pro podobný problém ... přes noc, při úplně vypnutém telefonu, jde dolů cca 3-5% z nabití a co se kapacity (kondice) baterky týká, tak tam jsem měl rok stále 100% a po následných updatech od iOS14, je kapacita na 97% během měsíce, což asi není standardní. A není to ojedinělý problém ... na netu je podobných diskuzí víc.

Odpověď na: kondice

celý text

.