Zavřít reklamu
  • iPhone 7, kondice baterie #3580

    Dobrý den, dne 23.7.2019 jsem si koupila iPhone 7 od Vodafonu. Dnes jsem zjistila, že mám kondici baterie 98%. Přítel si koupil ten stejný telefon ve stejný den a má 100%. Je to normální?

    iPhone 7, kondice baterie #12349

    Dobrý deň
    je to podľa mna ok, je to spôsobené tým, že váš iphone mohol byt vyrobený o dosť skôr a ležal niekde v sklade možno rok- dva, preto má o tie 2% menej a priateľov mobil vyrobili neskôr a nestal toľko v sklade/ v predajni

    iPhone 7, kondice baterie #12350

    Manželka měla to samé. Nový z DATART a baterie 98%. Když jsem se díval podle IMEI kdy byl vyrobený, tak před rokem. Takže rok ležel skladem.

    iPhone 7, kondice baterie #12351

    Já jsem minulý týden zakoupil iPhone 7 256gb u Datartu za super cenu - měli to tam snad ani ne den (možná nějaký jejich kiks - každopádně cena platila) za cenu, za kterou se teď normálně prodává verze se 32gb paměti (11 990,-).
    Jelikož 256gb kapacita se už v podstatě nevyrábí, ležel jim hodně dlouho na skladě. Dorazil mi s totálně vybitou baterkou. Po nabití a aktualizaci ze starého iOS 10, který tam byl předinstalovaný, na iOS 12, mi to píše kondici baterie 100%.
    Celkem zajímavé...

    iPhone 7, kondice baterie #12352

    S-works píše:
    Já jsem minulý týden zakoupil iPhone 7 256gb u Datartu za super cenu - měli to tam snad ani ne den (možná nějaký jejich kiks - každopádně cena platila) za cenu, za kterou se teď normálně prodává verze se 32gb paměti (11 990,-).
    Jelikož 256gb kapacita se už v podstatě nevyrábí, ležel jim hodně dlouho na skladě. Dorazil mi s totálně vybitou baterkou. Po nabití a aktualizaci ze starého iOS 10, který tam byl předinstalovaný, na iOS 12, mi to píše kondici baterie 100%.
    Celkem zajímavé...

    Dej tomu měsíc a budeš na 98%. Ale to je v pohodě.

    iPhone 7, kondice baterie #12353

    petriPhone píše:

    S-works píše:
    Já jsem minulý týden zakoupil iPhone 7 256gb u Datartu za super cenu - měli to tam snad ani ne den (možná nějaký jejich kiks - každopádně cena platila) za cenu, za kterou se teď normálně prodává verze se 32gb paměti (11 990,-).
    Jelikož 256gb kapacita se už v podstatě nevyrábí, ležel jim hodně dlouho na skladě. Dorazil mi s totálně vybitou baterkou. Po nabití a aktualizaci ze starého iOS 10, který tam byl předinstalovaný, na iOS 12, mi to píše kondici baterie 100%.
    Celkem zajímavé...

    Dej tomu měsíc a budeš na 98%. Ale to je v pohodě.

    Jo, je to možný, že to za chvíli klesne... Uvidíme. Ale nabíjím rozumně - pod 20% to nenechám nikdy a nabíjím do 80 - 90%, třeba i přerušovaně během dne, dle toho jak mám čas dát tel. na nabíječku.
    Od března mám služební Xs od Vodafonu a zatím stále 100%...

Odpověď na: iPhone 7, kondice baterie

celý text

.