Zavřít reklamu
  • Režim soustředění #54559

    Zdravím všechny, pevne verim, ze mi zde poradite 🙂
    Po dvou a pul letech se mi rozbily AW 6, dostala se do nich voda pri plavani v bazenu (jasne vodotesne ze). Byla jsem zvykla v hodinkach spat, s rezimy Nerusit a Spanek, merilo mi to spanek a nechodila mi zadna upozorneni pri zaplem rezimu. Koupila jsem nove hodinky - 9, vse mam nastaveno stejne a dobre, coz mi potvrdil i pracovni apple support. Nicmene kdyz dam resim spanek - chodi mi upozorneni na hodinky i mobil, coz me logicky budi…
    stejne rak pri otevreň telefonu chodi nahledy… kdyz jsem mela rezim nerusit, upozorneni sice nechodila, ale zas to nemerilo spanek… pridala jsem tedy rozvrh spanku, a to uz spanek v rezimu nerusit meri, nicmene ta upozorneni chodi, kdyz mate napr. otevreny whats app, tak prijde zprava z whats appu… Ja vim, ze je to banálno problem.. ale fakt me to stve. S hodinkama spim, jsem an to zvykla a pouzivala sjem rezim spanku z duvodu toho, ze se vam uzamkne cela obrazovka a nesviti, a nebo se omylem nezapne treba aktivita apod. Vsechny aktualizsce software mam… nevim zda je to treba i na reklamaci nebo je chyba na jejich strane? Stava se vam to take?

    Režim soustředění #54564

    Ve volbách oznámení ve Spánkovém režimu-vypínání oznámení na “vždy” máte nastaveno?

Odpověď na: Režim soustředění

celý text

.