Zavřít reklamu
  • Apple Watch 6 EKG #45493

    Zdravím, mám apple watch 6 a nějak mi přestalo fungovat EKG.
    Když ho na hodinkách zapnu a přiložím prst tak tam skočí 30 vteřin pak 29... a pak zase 30.... pak třeba zase 29 a zase 30 a pak nic 😃 a když korunku zmáčknu tak mi to píše, že nemusím mačkat nebo držet korunku ale funguje to a změří normálně 🙂 mám nejnovější iOS i watchOS....  watch 6 / iPhone XR
    Už ste to někdo viděl, že by to takhle “blblo” ? Popřípadě co s tím 🙂 díky

    Apple Watch 6 EKG #45535

    Tak sem to vyresil sam 🙂 diky 🙂

    Apple Watch 6 EKG #45541

    Mohl by si třeba napsat jak si to vyřešil?nebo včem byl problém?pro případ kdyby měl někdo podobný problém.:-)

    Apple Watch 6 EKG #45575

    Jednoduse 😃 sel sem do iStylu vcera na reklamaci 🙂 tam na to koukali jak kdyby to videli poprve takovou chybu 😃 tak to sepsali a stale cekam 🙂 ale byl sem mile prekvapen jak to tam chodi 🙂 nikdy sem od applu nic nereklamoval 🙂 kupoval sem hodinky pres aplikaci apple store a v iStylu po me ani nechteli fakturu 😃 ale stejne sem ji mel tak sem jim ju tam nechal 🙂

    Apple Watch 6 EKG #45578

    no, tak to jsi teda ale zatím nevyřešil, ale jsi v naději 🙂

    Apple Watch 6 EKG #48051

    HodinarDivr píše:
    Jednoduse 😃 sel sem do iStylu vcera na reklamaci 🙂 tam na to koukali jak kdyby to videli poprve takovou chybu 😃 tak to sepsali a stale cekam 🙂 ale byl sem mile prekvapen jak to tam chodi 🙂 nikdy sem od applu nic nereklamoval 🙂 kupoval sem hodinky pres aplikaci apple store a v iStylu po me ani nechteli fakturu 😃 ale stejne sem ji mel tak sem jim ju tam nechal 🙂

    Můžu se zeptat na výsledek reklamace? Můj problém s EKG se řeší asi 4 měsíce a průběh reklamace velice neuspokojivý.

Odpověď na: Apple Watch 6 EKG

celý text

.