Zavřít reklamu
  • Facebook messenger nefunguje #42429

    mám stejný problém, nelze mi spárovat messenger s AW3, zkusila jsem už úplně všechno..
    v hodinkách,když rozkliknu messenger objeví se pouze ,, přihlaste se ze svého spárovaného Iphonu,,.
    Opravdu už nevím, co mám dělat, vše mám aktualizované a stále to nefunguje.

    Facebook messenger nefunguje #42431

    Stále se nic nezmenilo. Mam uplne stejny problem. Da se napsat nekam na podporu, aby tu aktualizaci opravili?

    Facebook messenger nefunguje #42434

    Co koukám na různá fóra na internetu či ve skupinách na FB, tak těch témat na nefunkční Messenger v AW jsou založeny snad desítky. Asi jako nejlepší řešení, k urychlení nápravy, je bomardovat FB recencí na Apple Store nebo lépe nahlášením problému přímo v aplikaci ... docela by mě zajímalo kolik z dotčených uživatelů to udělalo?!

    V aplikaci Messenger v telefonu vlevo nahoře kliknout na fotku svého profilu a třetí položka od spodu je Nahlásit problém.

    V případě problému u Facebook aplikace je to vpravo dole přes menu (tři čárky)/Nápověda a podpora/Nahlásit problém. To lze učinit i zatřesením telefonu přímo na stránce FB (v místě, kde jste na problém narazili), vytvoří se screenshot, který pak lze ještě před odesláním upravit.

    Facebook messenger nefunguje #42441

    Mám úplně stejný problém. Zkusila jsem úplně všechny možnosti,ale asi opravdu to bude novou aktualizací. Včera mi messenger ještě normálně fungoval a dnes přišla aktualizace messengeru a stále mi to hlásí "Přihlaste se ze spárovaného iPhonu". Nahlásila jsem problém v aplikaci,protože vím,že i ostatním v mém okolí se to stalo..tak snad to opraví co nejdříve

    Facebook messenger nefunguje #42442

    ahoj, nejede mi ani App store na hodinkách..

    Facebook messenger nefunguje #42546

    Nevím sice jestli už vyšla nějaká opravná aktualizace,ale zkusil jsem jednu drastičtější věc a to komplet obnova iphonu a zatím to na hodinkách jede už asi 6.den.

    Facebook messenger nefunguje #42561

    Mira píše:
    Nevím sice jestli už vyšla nějaká opravná aktualizace,ale zkusil jsem jednu drastičtější věc a to komplet obnova iphonu a zatím to na hodinkách jede už asi 6.den.

    Nevím sice o žádné aktualizaci, ale možná jsem ji jen nepostřehl, ale messenger opět funguje sám od sebe. Všiml jsem si toho dnes. Jen bych se zeptal, zda jdou nějak upravit Výchozí odpovědi? Dříve to šlo v nastavení v messengeru.. ale tam mi chybí nějaké nastavení pro AW.

Odpověď na: Facebook messenger nefunguje

celý text

.