Zavřít reklamu
  • Facebook messenger nefunguje #42365

    Kdyz otevru na Apple watch messenger objevi se hlaska: Prihlaste se ze sparovaneho Iphonu. Zkousela jsem uz uplne vse. Odinstalovat z apple watch, iphonu, restartovat oboji , znovu sparovat vse a porad nic. Nevite prosim nekdo, cim to muze byt? Spravne vse fungovalo zhruba jeden den. Od te doby porad hlasi tohle. Upozorneni chodi normalne, jen nacist zpravy proste v aplikace nejde. Dekuji za odpoved

    Facebook messenger nefunguje #42371

    Měl jsem stejný problém. Spustil jsem Messenger na hodinkách a v telefonu jsem přidal účet od přítelkyně. Ihned se zobrazily zprávy v hodinkách. Poté jsem změnil účet na svůj a vše funguje.

    Facebook messenger nefunguje #42374

    Michal píše:
    Měl jsem stejný problém. Spustil jsem Messenger na hodinkách a v telefonu jsem přidal účet od přítelkyně. Ihned se zobrazily zprávy v hodinkách. Poté jsem změnil účet na svůj a vše funguje.

    Diky moc, uz vse funguje, tak jak ma.

    Facebook messenger nefunguje #42382

    Mám úplně stejný problém, ale ikdyz změním úcet tak par vterin ok ale pak opět nic a problém zůstává

    Facebook messenger nefunguje #42394

    Ahoj, mam stejny problem, jaky typ hodinek mate prosim?

    Facebook messenger nefunguje #42395

    mám stejný problém AW S5,mám je sice teprve týden ale řekl bych že to bude asi nějakou aktualizací messengeru která se moc nepovedla.

    Facebook messenger nefunguje #42398

    Dobry den,
    Mam AW3 a tenhle problem mam taky. Takze se priklanim k Mirkovi uvaze, ze je to nepodarenou aktulizaci messengeru.

    Facebook messenger nefunguje #42402

    mam stejny problem, vcera se messenger odpojil a uz se mi nepodarilo to nahodit :-(.

    Facebook messenger nefunguje #42406

    IvaJ píše:
    mam stejny problem, vcera se messenger odpojil a uz se mi nepodarilo to nahodit :-(.

    Já to nahodím tímto způsobem: odinstaluji messenger,znovu nainstaluji,na hodinkách spustím messenger se zprávou-nejspíš to ještě cinkne s nějakým oznámením,zapnu messengera na iphonu a přihlásím se přes fb. Jak dlouho po zprovoznění to ovšem bude fungovat je ve hvězdách....

    Facebook messenger nefunguje #42412

    Klarus píše:

    Michal píše:

    Měl jsem stejný problém. Spustil jsem Messenger na hodinkách a v telefonu jsem přidal účet od přítelkyně. Ihned se zobrazily zprávy v hodinkách. Poté jsem změnil účet na svůj a vše funguje.

    Diky moc, uz vse funguje, tak jak ma.

    aj ja diky... tiez funguje

    Facebook messenger nefunguje #42415

    Mám stejný problém ale nic nefunguje jak tu popisujete.

    Facebook messenger nefunguje #42416

    Mám stejný problém na AW S5.. po přepnutí účtu na ten přítelkyně se to chytne, ale po přepnutí zpět na můj opět Přihlaste se ze spárovaného Iphonu.. po následném přepnutí na přítelkyni už to nefunguje ani u ní.

    Postup s odinstalací proběhne přesně dle popisu, ale po přihlášení přes FB skončím opět na stejné chybě..

    Vím, že to přestalo fungovat hned po tom, co se mi aktualizoval Messenger v Iphonu... takže opravdu velmi zdařilá aktualizace.. těm co nefunguje ani jeden postup, jako mě asi nezbývá, než doufat v opravu další aktualizací... bohužel..

    Facebook messenger nefunguje #42419

    Vychys píše:
    Mám stejný problém na AW S5.. po přepnutí účtu na ten přítelkyně se to chytne, ale po přepnutí zpět na můj opět Přihlaste se ze spárovaného Iphonu.. po následném přepnutí na přítelkyni už to nefunguje ani u ní.

    Postup s odinstalací proběhne přesně dle popisu, ale po přihlášení přes FB skončím opět na stejné chybě..

    Vím, že to přestalo fungovat hned po tom, co se mi aktualizoval Messenger v Iphonu... takže opravdu velmi zdařilá aktualizace.. těm co nefunguje ani jeden postup, jako mě asi nezbývá, než doufat v opravu další aktualizací... bohužel..

    Nevím jestli to pomůže ale když se přihlašuju přes ten Fb tak na těch hodinkách ta zpráva musí svítit,zkusil jsem to s uspanýma hodinkama a nezabralo to...Jinak se mi ta zpráva na watchkách objeví do dne znovu,takže jediná oprava je ten update.

    Facebook messenger nefunguje #42422

    Stejny problem je opet tady a nefunguje vubec nic. Mam AW5 asi 5 dni.

    Facebook messenger nefunguje #42424

    Mirek píše:

    Vychys píše:

    Mám stejný problém na AW S5.. po přepnutí účtu na ten přítelkyně se to chytne, ale po přepnutí zpět na můj opět Přihlaste se ze spárovaného Iphonu.. po následném přepnutí na přítelkyni už to nefunguje ani u ní.

    Postup s odinstalací proběhne přesně dle popisu, ale po přihlášení přes FB skončím opět na stejné chybě..

    Vím, že to přestalo fungovat hned po tom, co se mi aktualizoval Messenger v Iphonu... takže opravdu velmi zdařilá aktualizace.. těm co nefunguje ani jeden postup, jako mě asi nezbývá, než doufat v opravu další aktualizací... bohužel..

    Nevím jestli to pomůže ale když se přihlašuju přes ten Fb tak na těch hodinkách ta zpráva musí svítit,zkusil jsem to s uspanýma hodinkama a nezabralo to...Jinak se mi ta zpráva na watchkách objeví do dne znovu,takže jediná oprava je ten update.

    Tak bohužel ani tak mi to nefunguje.. nezbývá než doufat v lepší update prostě.. Díky za radu 🙂

Odpověď na: Facebook messenger nefunguje

celý text

.