Zavřít reklamu

Společnost QNAP® Systems, Inc. vydala mobilní aplikaci Qfile Pro pro iOS®, vylepšenou verzi stávající mobilní aplikace Qfile. 

Propracované uživatelské rozhraní umožňuje uživatelům snadno zálohovat soubory z mobilních zařízení na NAS a rychle hledat, otevírat, streamovat a sdílet soubory. Společnost QNAP bude postupně přidávat nové funkce, jako jsou záložky „Nedávno“ a integrace Qsync, aby se uživatelský komfort neustále zlepšoval. 

„Zabezpečení dat v mobilu je pro moderní uživatele zásadní. Zálohování je ale vždy problematické kvůli neustále se zvyšujícím datovým kapacitám a nákladům na cloudová úložiště,“ uvedl Jimmy Tan, produktový manažer společnosti QNAP. Dodává: „QNAP NAS poskytuje větší a v dlouhodobém horizontu cenově dostupnější úložiště ve srovnání s cloudovými službami a díky zbrusu nové aplikaci Qfile Pro je zálohování souborů v mobilních zařízeních na NAS mnohem efektivnější. Věříme, že QNAP představuje skvělé úložné řešení pro domácí uživatele, tvůrce i firmy.“

Funkce Qfile Pro

 • Zálohování fotografií/videí z mobilního zařízení na NAS
  Automatické zálohování fotografií/videí z mobilu na základě uživatelských nastavení. 
 • Správa souborů uložených v NAS pomocí mobilních zařízení
  Uživatelé mohou hledat, otevírat a streamovat soubory ze svého NAS, ať už jsou kdekoli.
 • Zabezpečené a snadné připojení
  Uživatelé se mohou snadno a bezpečně dostat k souborům na NAS prostřednictvím služby myQNAPcloud. Není nutné nastavovat UPnP ani přesměrování portů.
 • Záložka centra přenosu souborů
  Uživatelé mohou kontrolovat všechny odkazy pro sdílení, týmové složky a skupiny/členy, kteří používají jednotlivé odkazy pro sdílení. To je užitečné, pokud sdílejí soubory z NAS serveru s rodinou, přáteli, kolegy nebo klienty. K dispozici je také flexibilní nastavení přístupových oprávnění. 
 • Nedávno zpracované soubory
  Qfile Pro detekuje nedávno navštívené a nedávno smazané soubory a zobrazuje je v seznamech, což uživatelům umožňuje rychleji se dostat k požadovaným datům.
 • Integrace s Qsync (bude k dispozici ve 3. čtvrtletí 2023)
  Qfile Pro bude nabízet integraci s Qsync Pro. Pro synchronizaci složek na NAS s mobilními zařízeními se doporučuje už dopředu používat Qfile Pro. Další informace budou přidány na stránku Qsync.

Qfile Pro pro iOS si můžete zdarma stáhnout z naší stránky Mobilní aplikace. Qfile Pro pro Android™ bude k dispozici v červenci 2023.

Qfile_Pro

Dnes nejčtenější

.