Zavřít reklamu

Přišly vám v posledních letech iPady Pro nezajímavé? Pak pro vás máme zprávu, která zaručeně potěší. Ze střípků úniků, které se v posledních týdnech a měsících objevují na internetu se totiž začíná skládat extrémně zajímavý výsledek chystaný pro příští rok. Bez jakékoliv nadsázky se o něm dá dokonce již nyní říci, že bude pravděpodobně jedním z nejrevolučnějších iPadů Pro, které kdy Apple představil.

V souvislosti s iPady Pro 2024 jsme v minulosti slyšeli mimo jiné o změně designu, který by se měl přiblížit nové generaci iPhonů či MacBooků, ale zejména pak o nasazení OLED displejů. Díky těm se u iPadů výrazně zlepší jejich zobrazovací schopnosti, ale taktéž by se měl tento upgrade pozitivně podepsat na výdrži. Tu pak požene kupředu velmi pravděpodobně i extrémně úsporný čipset Apple M3, který by si měl odbýt svou premiéru už letos u MacBooků Air a který by měl být založený na 3nm výrobní technologii. Ta je přitom o zhruba 35 % energeticky efektivnější než 5nm využívaných u M1 a M2. Když k tomu všemu navíc přičteme i pravděpodobné nasazení 5G modemu z dílny Applu, který by měl být taktéž optimalizován pro maximální energetickou úspornost, nová generace iPadů Pro nabídne pravděpodobně suverénně nejdelší výdrž v historii iPadů, díky čemuž se tak z těchto zařízení stanou ještě zajímavější přenosné pracovní stanice.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.