Zavřít reklamu

Pokud vám ze starších balení iPhonů zůstaly doma nějaké jablečné samolepky, možná je zkontrolujte, zda pro ně Apple náhodou nevydal nový firmware. Podle posledních zpráv to totiž vypadá, že se cupertinská společnost rozhodla vydat aktualizace snad pro všechno – naposledy se nového firmwaru dočkaly například  MagSafe kabely k MacBookům.

V průběhu minulého týdne jsme vás na stránkách našeho magazínu informovali o tom, že společnost Apple znenadání vydala vůbec první firmware pro své nabíječky MagSafe Duo, sloužící k nabíjení iPhonu a Apple Watch. Ve vydávání firmwaru pro produkty, o kterých jste si dosud mysleli, že firmwarové aktualizace nepotřebují, pokračuje Apple i tento týden, kdy přišly na řadu pro změnu dvoumetrové USB-C to MagSafe kabely k MacBookům.

Podobně jako v případě firmwarové aktualizace pro nabíječky MagSafe není jisté, jakých novinek či oprav se vlastně kabely pro nabíjení MacBooků dočkaly. Společnost Apple se k aktualizaci firmwaru pro kabely nijak blíže konkrétně nevyjádřila, na aktualizaci firmwaru  upozornil tiwtterový účet @aaronp613.

Firmware nese označení 10M1543, a je určený pro 2m kabely USB-C to MagSafe 3, které slouží k nabíjení loňského M2 MacBooku Air, 14″ MacBooků Pro z roku 2021 a novějších, a nových 16″ MacBooků Pro. K aktualizaci firmwaru kabelu dojde automaticky ihned poté, co jej uživatel připojí ke svému Macu.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.