Zavřít reklamu

Singularity Runner

Vyzkoušejte si své běžecké schopnosti v této rozkošné plošinovce s retro nádechem. V této nenáročné, ale zábavné hříčce kontrolujete a ovládáte dráhu běhu vaší postavičky. Při změně směru získáváte body, bez meče a štítu se ale nesmíte dotknout nepřátel.

Hru Singularity Runner stáhnete zde.

Handshakes

Hanshakes je zajímavý herní titul, který vás vezme na strhující a poutavou cestu mozkem. V této zdánlivě jednoduché, ale místy pěkně záludné logické hře typu Sokoban bude vaším úkolem provést dvě ruce hádankami, abyste dosáhli svého snu o vřelém a pevném stisku ruky.

Hru Handskaheks stáhnete zde.

Blood Wizard Odyssey

Hra s názvem Blood Wizard Odyssey je je RPG o malém čaroději, který právě prožívá opravdu velké dobrodružství. Sestavte svůj vlastní tým kouzelníků, abyste prošli páchnoucím světem zlobrů, ghúlů, krvavých impů, krve a dalších, a vydali se odvážně odhalit tajemství, která tato strašlivá krvavá země skrývá.

Hru Blood Wizard Odyssey stáhnete zde.

Flock of Dogs

Flock of Dogs je svérázná akční a dobrodružná hra z pohledu z ptačí perspektivy, ve které s přáteli jezdíte na létajících psech. Zní vám to přinejmenším zvláštně? Tato hra je inspirována pohádkovými knihami a kreslenými filmy, a je rozdělena na dva hlavní zážitky – Minigame Park a let na festival.

Hru Flock of Dogs stáhnete zde.

Unsolved Case

Nová stopa odhalí staré pochybnosti o jednom tajemném nevyřešeném případu. Je to past, nebo máme tu čest s napodobitelem vraha? V této kooperativní logické hře, která je prequelem oceňované série Cryptic Killer, si nasadíte detektivní odznaky, spolupracujete a komunikujete, abyste rozluštili kódy, vyřešili hádanky a dopadli Cryptic Killera.

Hru Unsolved Case stáhnete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.