Zavřít reklamu

Kdy vyjde iOS 16 se nás v posledních hodinách a dnech ptáte čím dál častěji. Odpověď na tuto otázku je naštěstí již vcelku jednoduchá – stane se tak totiž dle tiskové zprávy Applu příští týden, tedy někdy mezi 23. až 27. lednem s tím, že již nyní lze víceméně se 100% jistotou vyloučit pátek a čtvrtek. Naopak jako nejpravděpodobnější se s ohledem na vydání updatů v posledních měsících zdá pondělí či úterý, protože tyto dny Apple využívá v čím dál tím větší míře – možná i z toho důvodu, že díky uvolnění OS na začátku týdne má potenciálně více času na opravu chyb, kterých si nevšiml v betách. 

 

Kdy vyjde iOS 16.3

Odpověď na otázku, v kolik hodin vyjde iOS 16.3 a další nové OS Applu je svým způsobem extrémně jednoduchá. Kalifornský gigant totiž časy vydávání svých updatů nikterak nemění již řadu let a tudíž můžeme na 99,9 % říci, že se tak stane v 19:00 našeho času. Jednu desetinu procenta si pak necháváme v záloze pro případ, že by se na straně Applu objevily nějaké komplikace například na jeho serverech, které by publikaci updatů pozdržely. V takovém případě už se na nějaké časy neohlíží, ale snaží se „jen“ zpřístupnit update co možná nejdříve po 19. hodině. Nicméně vzhledem k tomu, že je iOS 16 a další nové verze OS velmi očekávaný, je pravděpodobné, že na technické přípravě serverů si dal Apple i tentokrát velmi záležet a problémů by se tak měl vyhnout.

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.