Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Vánoce se nezadržitelně blíží. Pokud máte v plánu někoho obdarovat novým iPhonem a hledáte, kde byste jej mohli sehnat za nejlepší cenu, pak je tento článek přímo pro vás. Stále se ale nabízí poměrně důležitá otázka. Který model vybrat a podle čeho se řídit? Přesně na to si nyní společně posvítíme. Celkově totiž pro vás máme hned 6 povedených tipů,které nyní pořídíte s parádními slevami.

iPhone 8

Pokud chcete za málo peněz, hodně muziky, pak je ideálním řešením iPhone 8. Přestože jde o starší model, tak díky výkonnému čipsetu A11 Bionic rozhodně nezaostává, ba naopak. Hravě si poradí se všemi úlohami a nechybí mu ani podpora nejnovějšího operačního systému iOS 16. V čem ale naopak tento model zcela dominuje, je pro přítomnost velice oblíbeného modulu Touch ID s čtečkou otisků prstů. To vše ještě skvěle doplňuje povedený design, kvalitní 4,7“ displej s technologií 3D Touch, kvalitní fotoaparát a podpora pro rychlé a bezdrátové nabíjení.

iPhone 8 zakoupíte od 4 490 Kč zde

iPhone 8 Space Gray FB

iPhone 11

iPhone 11 se řadí mezi nejoblíbenější jablečné telefony vůbec. Dokonale totiž kombinuje velký 6,1“ displej, nadčasový výkon a dechberoucí výdrž baterie, což je přesně to, co jablíčkáři chtějí. O bezchybný chod tohoto modelu se konkrétně stará čipset A13 Bionic, přičemž zabezpečení má na starost Face ID neboli technologie pro 3D sken obličeje. Když k tomu ještě přidáte kvalitní fotoaparát s dvojicí objektivů (širokoúhlý + ultraširokoúhlý), odolnost vůči prachu a vodě dle krytí IP68 a podporu pro eSIM, získáte parádní telefon, který má rozhodně co nabídnout.

iPhone 11 zakoupíte od 9 990 Kč zde

iPhone 11 Pro

Pokud vás svými schopnostmi potěšil zmiňovaný iPhone 11, ale ve finále hledáte něco krapet lepšího, pak je iPhone 11 Pro jasnou volbou. Tento jablečný telefon s 5,8“ Super Retina XDR displejem zaujme hned na první pohled, a to díky použití OLED panelu. Kvalita je tedy na zcela odlišné úrovni. Co se ale týče procesoru, Face ID, podpory eSIM či odolnosti vůči prachu a vodě, v tom se model od klasické „jedenáctky“ neliší. Naopak však vyniká i svým fotoaparátem. Konkrétně disponuje trojicí objektivů – širokoúhlý, ultraširokoúhlý a teleobjektiv – které se postarají o dechberoucí snímky a videa.

iPhone 11 Pro zakoupíte od 12 490 Kč zde

iPhone 12

Zbrusu nový design, výkonný čip A14 Bionic, MagSafe či podpora 5G připojení. Přesně tyto benefity přinesla řada iPhone 12, která si tak prakticky okamžitě získala obrovskou popularitu. Tento smartphone nabízí 6,1“ OLED displej, zadní duální fotoaparát (širokoúhlý + ultraširokoúhlý objektiv) a odolnost vůči prachu a vodě dle krytí IP68. Aby toho nebylo málo, Apple u tohoto modelu také přišel s naprostou novinkou s názvem Ceramic Shield. Samotný telefon má tak až 4x odolnější sklo vůči poškození, čehož je dosaženo za použití této speciální úpravy displeje.

iPhone 12 zakoupíte od 13 490 Kč zde

iPhone 12

iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro to celé posouvá ještě o úroveň dál. Tento model s 6,1“ OLED displejem a čipsetem A14 Bionic ale navíc nabízí řadu dalších možností, které byste u základní verze hledali marně. Telefon jednoznačně vyniká v oblasti focení a natáčení. Vzadu se totiž může pochlubit trojitým fotoaparátem s širokoúhlým, ultraširokoúhlým a teleobjektivem, což ještě parádně doplňuje LiDAR skener pro dosažení ještě lepších výsledků. Zároveň startuje se 128GB úložištěm.

Zároveň je k dostání i ve verzi Rozbaleno. Konkrétně se jedná o zbrusu nový a neaktivovaný telefon, který se ještě nachází v původním balení. Přestože už byl rozbalen, od nového modelu se nikterak neliší – pouze svou podstatně nižší cenou. Zároveň se na něj vztahuje i klasická 24měsíční záruka. iPhone 12 Pro v kategorii rozbaleno je proto sázkou na jistotu.

iPhone 12 Pro zakoupíte zde

iPhone 13 Pro

V našem seznamu rozhodně nesmí chybět jeden z nejoblíbenějších iPhonů současnosti. Řeč je samozřejmě o modelu iPhone 13 Pro. Tento jablečný telefon s 6,1“ OLED displejem a čipsetem A15 Bionic nabízí řadu zajímavých novinek, které dokážou doslova oslnit. Apple u tohoto modelu po opakovaných prosbách ze strany jablíčkářů zmenšil horní výřez obrazovky (notch) a dokonce podstatně vylepšil samotný displej. Do zařízení tak dorazila technologie ProMotion, díky čemuž nyní nabízí obnovovací frekvenci dosahující až 120 Hz. Obsah je proto daleko živější a přirozenější.

iPhone 13 Pro také vyniká z hlediska svého fotoaparátu. Vzadu u něj totiž najdete hned trojici objektivů – širokoúhlý, ultraširokoúhlý a teleobjektiv. Naprostou novinkou této generace je také podpora pro focení makro snímků, díky čemuž se dokáže postarat o velkolepé snímky s automatickým ostřením už od 2 centimetrů. S ohledem na natáčení pak nesmíme zapomenout zmínit populární filmařský režim. Ten si parádně hraje s efektem hloubky ostrosti a dokáže se tak postarat o vytvoření dechberoucích záběrů.

iPhone 13 Pro zakoupíte od 24 990 Kč zde

Dnes nejčtenější

.