Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ono je dobre sa spoliehať i na jiná “vrátka” nie len na iCloud. Žiadne úložisko nie je 100%. Osobne mám backup 3-násobný. Choré? Nemyslím si. Raz lokál v telefóne a 2xcloud. A sporadicky tretí krát cloud, cca 1xmesačne. Dôležité je nesynchronizovať cloud vs. cloud. A dôležité fotky dávať aj na médium.

  No to je zase info kachna… nekay intelgietni de*** se preklikl a dal sdilet sve album a muze k tomu klido dojit :D kdo v dnesnim svete veri na 100% cloudu je z meho odborneho pohledu naivita, M$ nedavno zazil nabourani do jejch zazraku a unikly i fakturay etc.. kdo je normalni tak ma surova data v tel, pripadne neco iClod a pak mit nejlepe doma na pc + domaci nas ci externi disk na citliva data.

  ked mam na ipone 14 pro tak ,nevidim v dnesnej dobe dovod na pouzivanie nejakeho pocitaca zo zastatym windowsom ale kupim si mac a je po probleme.

  Vzhledem k zastoupení MacOS a Windows jsi jeden z mála.

  Nepochopil si ho. Pise to spravne. Kdo ma na iPhone, ma vetsinou i na Mac. Jak s tim souvisi tva statistika, nevim.

  Adam: Mám na iPhone a mám ho, mám na Mac, ale nechci ho skrze nadbytečnost… využívám herní PC s win, je těžké treba tohle pochopit ?! :)

  Mám na iPhone a všechny věci okolo k tomu. A taky je mám. Ale nechci Mac, tak co teď?

  @TH: nic, ale pravidlo, ze ak mas na iPhone, tak mas aj na Mac splnas :D:D:D

  Podla mna je to nezmysel. Nemyslim si, ze vacsina tych, ktori maju na iPhone vacsionou maju aj na Mac.

  To taky byla reakce na předchozí úvahy „zaostalý systém windows“
  Ten třeba musím používat kvůli práci, ještě jsem neviděl ani neslyšel, že by NÚKIB schválil a nechal implementovat bezpečnostní šablonu pro různé IS na MacOS :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.