Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No za 42000,- je to dost drahy. Za 25000,- by to šlo.
  Je to aspoň miniLED nebo je to obycejne IPS/PVA….? To sem nikde nezjistil.

  Taky jsem čekal 32’ a ne 27’.

  Petre, na vase “by to slo” sere pes. Apple moc dobre vi, kolik si za sve produkty muze rict. A proto patri mezi nejhodnotnejsi firmy sveta. A co vase firma a vase cenotvorba?

  Petr řekl jenom svůj názor..
  Mě tak ta velikost 27″..malé. Mám 30″ a už bych níž nešel. MiniLED to asi nebude, to by ukázali. Za 42t. už je slušná konkurence v podobě Eizo atd.

  Sudek – přesně tak ta 27 je už dnes dost malá a  v ceně kolem 40 se dá koupit grafický displej s miniLED takže jde o to že tento sice má slušné parametry, ale tak na úrovni dosplejů kolem 20 tisíc. Za 43 je tedy předražený – ano kamerka a zvuk jsou fajn bonus proto jsem psal 25 ze bych za něj dal.

  Pro pána níže protože XDR je fest předražený.

  Naopak Mac Studio v základu vypadá velmi lákavě.

  Nechtělo se mi čekat než něco vydají, tak jsem koupil HP U28 HDR 28″ zkalibrovaný a vedle iMac 24″ je to k nerozeznaní.

  Ty jsem koupil čtyři. Naprosto všechny mají jeden bug – občas se neproberou ze spánku po zapnutí Maca (zkoušeno na Macbooku i Mac mini). Musí se vytáhnout ze zásuvky a zapnout.

  Moc by me zajimalo srovnani obrazu XDR a tohoto displeje. Postavite je v redakci vedle sebe a napisete, co vidite?

  Jasně :) XDR mám a Studio dorazí hned jak bude v prodeji :)

  mě by spíše zajímalo kde na nejdražší produkty admini berou peníze.. předpokládám že jsou svobodní a bezdětni.. běžný člověk s rodinu musí nejdřív počítat,pak spořit a pak si koupit..no.. máme to prostě těžké no.. ale aspoň tady můžeme číst..

  To se omlouvám, ale Text Factory ročně vydělává přes 10 milionů korun, což lze najít na justice.cz a zaměstnanci jsou placeni troufám si říct jako jednatel na celkem slušné úrovni. Většina redaktorů (nevím kdo je admin, nikoho takového na výplatní pásce nemáme), tak mají rodinu, děti, bydlení… to co každý normální člověk. Pěkný den

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.