Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry pro watchOS, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se ale může stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

World of Dinosaurs

Jak již samotný název napovídá, aplikace World of Dinosaurs se zaobírá světem dinosaurů. Pokud jste i vy fascinováni těmito pradávnými živočichy, určitě by vám tato aplikace neměla chybět. S její pomocí se totiž můžete dozvědět řadu informací o jednotlivých druzích a řadu dalších záležitostí.

  • Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

AVR X PRO – Voice Recorder

Jestliže hledáte nějakou kvalitní alternativu za nativní aplikaci Diktafon, rozhodně byste neměli přehlédnout AVR X PRO – Voice Recorder, který si nyní můžete pořídit s parádní slevou. Tento nástroj vám umožní v rychlosti nahrávat, přičemž všechny vaše audio nahrávky automaticky synchronizuje skrze iCloud a zároveň funguje i jako správce těchto souborů.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Money Pro: Personal Finance AR

Jestliže hledáte nějaké praktické řešení, které by vám pomohlo s kontrolou vašich financí, zbystřete. Do akce opět zamířila velice populární aplikace Money Pro: Personal Finance AR, do které si budete zapisovat všechny vaše výdaje a příjmy, budete pracovat s rozpočtem a naučíte se tak šetřit.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Související články

Dnes nejčtenější