Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Není důvod jít na letošní iPhone :)

  mam stale iphone 7 a pre mna je to obrovsky dovod.hlavne ked uz to ma konecne aj 120hz. Dufal som že tam bude aj touch id pod displayom ale nevadi skok pre mna bude veliky

  Konkurence má dávno, ale co? V podstatě nic důležitého. Kdo má iPhone X a víš nemá moc důvodů pro změnu. 120Hz a 5G má smysl, tak pro hráče, ale běžnému uživatelovi to jen zkrátí výdrž a nic mu to nepřinese. Konkurence tak úžasná není. Samsung má ohebné telefony, jedny z nejlepších foťáků na trhu, ale do dnes mají katastrofální Samsung account a cloud přes OneDrive? Máš google účet, OneDrive účet a ještě Samsung účet a proč? U Applu máš jen iCloud, který funguje krásně i přes prohlížeč. Apple nedělá nejlepší telefony na světě, ale je jedineční ve svém ekosystému, který dodnes konkurence se svýma 120Hz, 100x zoomem vůbec nemá…

  Tak moc jsem doufal v touch id a ono zase nic hold to vypadá že budu muset čekat na Iphone 14 mini pokud bude, vím je to blbost ale mne to prostě vyhovuje hold SE bude muset ještě vydržet škoda.

  Dlouho jsem čekal na dnešní večer protože jsem neměl jasno zda koupit 12 mini nebo 13 mini. Asi jsem jedinej nadšenej, těch několik tisíc navíc za 13ku se z mého pohledu vyplatí, jdu do ní hned jak půjde koupit. Sbohem iPhone SE 2016.

  Mám model 11 a loni jsem se chystala koupit 12, ale přišlo mi, že telefon pro mě nemá až takovou přidanou hodnotu. Netrpělivě jsem tedy čekala na dnešek a vážně se těšila na to, že si koupím model 13, ale já prostě nevím. S fotografiemi jsem spokojená i u 11, videa nedělám, rozlišení displeje pro mě není nic zásadního (hry nehraju) a 5G je mi stále na nic. Lepší výdrž by byla super, menší výřez je super, nakonec bych možná i ty fotky ocenila, ale má cenu do toho přecházet a investovat?

  Však to je v pořádku. Telefony Applu nezastarávají tak rychle, aby je uživatel musel obměňovat každých pár let. Morální životnost je nějakých 5 let. Myslím, že můžeš v klidu čekat přinejmenším na iPhone 14 ;-)

  Co všichni hejtujete, jaký je to zklamání? A ze si radši necháte 7, 8… kdo ví co? Jsou lidi iOvce (jako třeba i já) kteří se prostě těší každý rok na nový model a střídají telefon za nejnovější model i kdyby se změnil/vylepšil jen minimálně. Třeba já jsem (jako holka) neskutečně šťastná za růžovou barvu, čekala jsme na ni jako na smilování, poslední růžová byla na iPhone 7 a to už je sakra dlouho. A ne, růžový kryt to nevyřeší, kryty vůbec nepoužívám ani sklíčka a podobný hrůzy co telefon jen hyzdí. Teď mám iPhone 12 Pro (který je na mě zbytečně velký a hlavně TĚŽKÝ) jinak samozřejmě funkcema naprostá spokojenost. Jdu do iPhone 12 MINI PINK a nemám pocit, že si nějak výrazně pohoršim. A upřímně i kdyby… je mi to jedno, hlavně, že je růžovej a malinkej, akorát do ruky :) Ale to pánové nepochopí, vás spíš zajímá technická stránka věci. Nás ženy zase ta estetická. Ale psát tady, ze jen blázen vymění 12 za 13 je nesmysl. Proč by jako ne?

  Ty musis mat v tej svojej sprostej hlave riadne vymleto!!! Ale co cakat od trubky co nic ine nevie len fajcit ptaky…. A za odmenu jej nejkaky kupy iphone kazdy rok….

  Proč musíš nutně ji urážet? Tak to prostě tak vidí. Nemusíš tu hned přesvědčovat ostatní o svém mindráku vůči ženám.

  Děkuji Lukymu za zastání :) Nechápu proč hned dotyčný útočí, neví vůbec nic o mé práci ani o tom, že si na telefon dokážu bez problémů vydělat poctivou celoroční prací. Nevím jak přišel na to, že každá holka/žena která si každý rok koupí nový iPhone automaticky kouří ptá*y. Tipovala bych to na nějakého duševního mrzáčka co má Android a kupu komplexů k tomu. Nebo možná je to tím, že je Slovák (to už je diagnóza sama o sobě, viz náš pan premiér). Že telefon chci hlavně kvůli vzhledu/barvě a fotoaparátu může asi vyznívat trochu povrchně. Ale takové vulgární urážky jsou opravdu mimo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější