Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  64 GB je v dnešní době ubohost.

  Stále jsou lidi, kterým to stačí. 🤷‍♂️

  Jediný důvod je, aby Apple mohl tvrdit, že iPhone 13 začíná na nějaké částce a je o dost levnější než iPhone 13 Pro. Když se člověk podívá na stejné paměťové varianty, tak už to takový rozdíl není.

  Proc? Mne to zrovna staci. Vsechno mam na iCloudu, 480GB fotek, stahovani pracuje dle potřeby. To same dokumenty. iCloud mam 2TB. K cemu tahat vsechno v mobilu? A hlavne, co?

  Přesně tak to dělám já a mám také 64Gb. Po třech letech provozu je v mobilu stále 37Gb volno….

  Snaha applu tlačit lidi do Apple ONE nebo přikupovat služby jako rozšíření icloudu

  Priplatit si za cloud vas vyjde levneji, nez nabusenej telefon. Mam iCloud family 2TB za 250 Kc/mes. Tak si spocitejte, jak dlouho muzu platit cloud za namisto priplatku za 256 nebo 512 verzi.
  Mne rto pripada, ze tohle resi lidi, ktery neumeji pouzivat Appli ekosystem.

  Já si bohatě vystačím s 256 GB. Mám ICloud 2TB manželka také sdílené 2TB takže 4TB úložiště na všechno. V telefonu není potřeba mít 1TB.

  No my si doma zatím vystačíme s 250GB sdíleného cloudu. Já mám 64 GB a polovička 256GB uložiště v mobilu, bo jak jsem jí ho kupoval, tak nepoužívala icloud a fotek měla ve starém 7Plus plno.

  V iPhonu i v iPadu mám úložiště zaplněné zhruba 16GB. Nevím co bych tam měl mít uloženého, abych potřeboval větší kapacitu. Pro běžného člověka musí být i těch 64GB nadbytečně velkých

  Nejhezčí byla ta půnoční zelená :( Vypadá to, že asi zůstanu u 11Pro.
  Jinak 64GB-128GB zcela bez problémů. Co proboha do těch telefonů všechno cpete? U své 256GB verze mám nainstalováno asi 140 aplikací, cca 16.0000 fotograficí s videama (optimalizováno), cca 1.000 souborů v hudbě (zbytek v iTunes Match), maily ani zprávy nemažu a přesto nemám obsazených ani 128GB.

  asi miliardu fotek a videí pořízených iPhonem, na který se stejně nikdy znovu nepodívaj. Hlavně že je maj pořád při ruce v paměti telefonu. Předpokládam, že tam maj i veškerou hudbu v mp3, co nastahovali za posledních 20 let z netu. A miliardu aplikací, který stejně nepoužívaj, ale proč ne, když si zaplatili verzi s většim úložištěm. Byl by přeci hřích to nezaplnit a nenadávat, jak jsou verze s menší kapacitou nepoužitelný.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější