Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jak se tak dívám na obrázky, tak to až tak dokonalé nebude (což je dobře, kdyby se to dalo plnohodnotně takto lehce obejít, bylo by to na ho…)
  Po této akci se nesmíte přihlašovat do cloudu a aktualizovat telefon (nebo dávat do defaultu)
  Takže je to jen SW úprava pomocí JailBreak a ne úplné odstranění této funkcionality a bez JailBreaku to nikdy nebude funkční.

  “Existují sice různé zákony a podmínky o tom, že by se jailbreak neměl používat, ale jak jistě můžete tušit, lidé je nerespektují a nikdo se po jailbreaku nepídí. Asi je vám ale jasné, že s využitím jailbreaku přicházíte o záruku. Pokud se vám tedy se zařízením něco stane, odnesete jej na reklamaci a Apple zjistí, že je v něm nahraný jailbreak, tak máte smůlu. Ve většině případů, kdy se dostanete do problémů s jailbreakem, si budete muset koupit nové zařízení.” Citácia z Vašeho článku z r. 2019….

  A dnes? Za platenú reklamu v pohode podporíte jailbreak v zmysle “Jedná se o stabilní a 100% bezpečný způsob, jak si poradit s nepříliš přívětivou situací, kdy například zapomenete zmiňované heslo na iCloud.” …🥴👎

  Nevím, ale zapomenuté heslo do iCloud bylo vyřešeno na pobočce iWant servisu. Nebyl jsem u toho a nevím, jak to udělali. K iCloud připojen pouze iPhone a přesto dokázali heslo změnit. K čemu je tedy toto?
  Asi jedině pro zloděje.

  looser

  Apple a jeho servisni partneri (AASP) samozrejme maju nastroje, ako odstranit Activation Lock ci resetnut iCloud heslo – staci malickost, ukazat doklad o kupe Apple zariadenia, no problem!

  To že se tento „návod pro zloděje“ objevil na Vašich stránkách „jako doporučená“ recenze (samozřejmě placená), je pro mě velké zklamání…

  Aha, takze ten paskvil podporuje iba iPhony starsie ako XS/XR – lebo vyuziva dieru v bootrom, ktoru uz novsie iPhony nemaju..
  Pokial mate doklad o kupe od iOS zariadenia, tak predsa nie je problem s Activation Lock alebo iCloud reset v Apple, nie? Taketo clanky asi legalny uzivatel nepotrebuje.. ci?

  Dlouho jsem na techto strankach nebyl a zase sem asi dlouho nepujdu – skoda.
  Zaplava reklam a clanek vydavany ob tyden ve stejne podobe (ok ok zmenilo se datum) propagujici software, ktery clovek vlastne vubec nepotrebuje……

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.