Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Velice uklidňující zpráva, hlavně pro ty, co si myslí, že se to fakt děje, teď je na očkování už nikdo nedostane :-(

  Přesně. Úplně čekám, kdy tohle začne kolovat jako potvrzující důkaz toho, že to tak je. Achjo…

  Je to cesta jak ziskat vetsi sledovanost za kazdou cenu… I za cenu ze je autor za debila, kdyz pise clanky uplne mimo tema, kteremu se stranka venuje.

  Tí, ktorí sa nechceli dať zaočkovať do dnes, sa nechceli ani pred touto informáciou. Nič to nezmení, aní nepodporí. Kto si myslí bludy dnes, myslel si ich aj pred tým.

  Souhlas, ale tento clanek dle meho nesouvisi s tematikou webu a je spas posta veny na tom aby rozproudil diskusi mezi tou casti publika kteri tomu veri a skupinou co neveri na spiklenecke teorie o ovladnuti lictva :)

  Nevěřím na nějaký čip který by se aplikoval při očkováni do těla. A taky se nechci nechat očkovat protože nechci. Takže mudrlanti například (mirmo) co tady píšou něco o lidech co nechtějí očkováni, že si myslí bludy i dnes jsou úplně mimo :). Takže vzpamatuj se :)

  Podľa mňa tvrdiť, alebo si myslieť, že ma pri očkovaní začipujú je dosť mimo a je to poriadny blud. Tvrdíš v podstate to isté, takže nerozumiem tvojej reakcii voči mne. Spamätať sa mám z čoho konkrétne?

  ……:::::: Z tohohle webu se stala informacni zumpa. Ctu vas od zacatku, ale tohle je moc. Ze jste kvalitu clanku vymenili za kvantitu? Ok, clovek si holt uz par let musi tady na LSA zascrollovat nez nasel neco se skutecnou informacni hodnotou, ale clanky, ktere nemaji s applem vubec nic spolecneho uz me nebavi. Koncim, sbohem, uz nikdy:::::……

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější