Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud bych hodnotil jen fotak na zaklade pomeru vykon/cena, tak bych videl za jednoznacneho viteze Pixel, zvlast pokud bych uvazoval nemeckou cenu. Je neuveritelne, co Google s tim HW dokaze udelat.

  Je jasné, že fotoaparátom sa telefóny nevyrovnajú ani omylom. ALE… praktickosť mobilného telefónu vyhráva. Aj u mňa. A to som pracoval 12 rokov vo fotobizňise. Dodnes mám sklá s pevnými ohniskami ALE… Doba napreduje. Ja som zvedavý ako to bude napredovať. Radšej by som mal 3 optiky na iPhone ako zoomový/teleskopický objektív. Ono je to síce fajn, ale vyrobiť teleskopický objektív s dobrou sveteľnosťou nie je jendoduché. Ba až fyzikálne nemožné.

  Vlastnim iphone 12 pro, ale asi nejvic se mi libi foto Note 20 ultra. Iphone je ma presvetlene. Poxwl rozmazanejsi a s21 ultra taky dobre ale ten note je malinko lepsi. Muj nazor a nejsem fotograf. Hodnoceno z pohledu obycejneho uzivatele.

  Viděl bych to na Note 20. iPhone je celkem dost přepálený si myslím a nějakou námitku že se ti dá dodělat neberu. Za tu cenu to chci bez úprav. Největší překvapení je pro mě Pixel. Za ty peníze dost dobrý.

  Vidím to stejně. Snad se Apple do budoucna polepší, když už chce za telefon takovou raketu! Jinak poměr výkon/cena ani nemá cenu komentovat, to by Apple vyhořel, protože propad ceny třeba na FB marketplace je po pár měsících skoro 40%. Jen se bojím toho, za kolik budu moct prodat iP 12 v září/říjnu, to bude provar minimálně 50%.
  Poprvé po letech u Apple zvažuji přechod na Android, jde vidět, že už iPhone dávno předběhl a ne jen o parník, ale snad rovnou o celou kolonu parníků :-( Uvidím, co přinese 13ctka, nebo 12x?

  Jednoznačně Pixel něj, pak S20 ultra, zbytek je už jedno. Docela by mě zajímal ještě srovnání s Xiaomi Mi 10 Pro, ze kterýho to zrovna píšu, pročpak to se tam neobjevilo ve srovnání, hm…?

  Zajímavé srovnání 🤔 rád fotím ale nejsem tsk zkušený abych dokázal hodnotit jak zde všichni. I přes to že tu ten telefon nebyl hodnocen co se týká fotoaparátu jak by kdo hodnotil telefon Sony xperia 1 II?

  Výborný nápad srovnání pro někoho kdo se rozhoduje jaký Tel. si pořídí. Za mě Note 20 ultra nejlepší foto ale take nejvyšší cena. Veliké přijemne překvapení Pixel. Cena vs foto 👍🏻 IPhone fotí výborně ale to přesvětlení je značné a za tu cenu neodpustitelné. Velké zklamání S21 Ultra jednoznačně nejhorší foto.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.