Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mirek77, asi jste vůbec nepochopil čeho tímto opatřením chce vláda docílit…nicméně je to na každém jednotlivci, jak se bude chovat a jak toto opatření pojme !!

  Ale já to taky nechápu a ona se ani neobtěžuje to vysvětlovat. Jak chcete někomu vysvětlit, že do přeplněného autobusu můžete nastoupit, ale nesmíte šlápnout za silniční značku své obce?

  Až už konečně ve vládě pochopí, že stačí povolit doktorům předepisovat léky fungující spolehlivě na Covid a očkovat seniory a ohrožené skupiny, tak žádné lockdowny a zabíjení ekonomiky nemusí být. To je ale moc jednoduchý a ani se jim to nehodí. Už dávno jsme to tu nemuseli mít. Vsaďte se, že po volbách nebo těsně před nimi tady žádná pandemie nebude.

  Pokud nevíte kde jsou hranice okresu asi by bylo vhodné zopakovat zeměpis že základní školy. Zbytečný článek krom toho nařízení říká co nejméně se pohybovat tedy do obchodu práce a domu. Zkoušet kam až mohu momentálně nikomu nepomůže.

  Popis postupu zobrazení okresu je diletantsky naprosto mimo mísu. Tímto postupem se zobrazí hranice katastru daného města (obce). Aby se zobrazila hranice okresu, musí se před název města napsat slovo okres. A funguje to takto pouze na Mapy.cz

  No pane chytraku čeho tím vláda krom toho že jsou absolutně neschopní a navíc vydávají nařízení co absolutně postrádají logiku ceho tím chcou docílit. Každý kdo to dodržuje je ovce nic jineho. Hledají systém na očkování ať se podívají na Slovensko a úplně stačí debilové.

  Po zrušení okresních úřadů
  Okresní úřady na území České republiky ukončily svoji činnost 31. prosince 2002 v rámci druhé fáze reformy územní správy. Zároveň s tím už okresy přestaly mít zákonem stanoveno své sídlo (okresní město).

  Než zakazovat pohyb mezi okresy, by měli ty hlavy chytré nařídit povinnou karanténu každému kdo přiletí z Maledivu, Keni či takové destinace, pak by se nedivili, že tu mají jihoafrickou mutaci😲. Z Prahy člověk nevyjede, aby nedostal pokutu, ale letět si na dovolenou na 2 týdny může 🤦‍♀️. Výborně

  Já myslel, že okresy zrušili tak před 20 lety a nahradili je kraje.Nikde nevidím cedule třeba okres Benešov,okres Beroun atd.A Prahu nechali celou, vždyť také byli okres Praha Západ, Východ.Tomu nerozumím.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější