Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám to zářím jen zdarma. Ale nevím na co koukat. Teď je tam po 4 měsících druhy dobrý film. Zbytek je k zapůjčení což vlastně není podmíněno předplatným. Seriály typu muslimská holka v západním světě a nebo slepí co na sebe občas omylem koukají mě fakt neberou. Celou uživatelskou základnu vnímám jako roční členství’ které člověk dostane po koupi telefonu. Jinak nevidím důvod to platit.

  Problém je, že mícháš dohromady dvě služby. Apple TV aplikace nabízí filmy k zapůjčení a koupi a je tam i reklama na Apple TV+, ale ta má hlavně vlastní záložku a jen tam najdeš to, co mají ve službě k dispozici s předplatným už bez dalšího placení. A toho je opravdu málo, to je pravda.

  Takže to vlastně Dydrin popsal velice trefně, za předplatné má velmi, ale velmi omezenou nabídku nezajímavých pořadů.

  Není divu, kdo by za to platil. Také mám zdarma a nic tam není. S tím fakt Apple nemůže jiným službám konkurovat.

  Podle mě oni ostatním nijak konkurovat nechtějí. Je to jen další služba Applu navíc, klasicky předražená, chtějí ne kvantitu, ale kvalitu. Asi je spíš náš problém, že jsem očekávali, že to bude nový Netflix, protože oni nic takového nikdy neslibovali.

  no, ale oni tam nemají ani tu kvalitu, teda „kvalita“ je samozřejmě relativní pojem, ale oni tam prostě nemají téměř nic, nula, nada, zero, ničevo, prostě nic.

  pokud to srovnám s hbo tak na Apple TV není nic k vidění pro českého uživatele.. samozřejmě Apple TV začíná ale český člověk tam nenajde nic zajímavého.. časem se to ukáže až se náplní obsah.. navíc skoro nic není v češtině..

  Ale najde a docela dost. Jen výběr je mnohem menší, ale ono nikdy neslibovali, že budou další velkou videotékou. S HBO Go bych to vůbec nesrovnával, na to se vůbec nedá dívat. Apple TV+ má aspoň fantastickou kvalitu obrazu a zvuku. Dost často i obsahu, to dá rozum.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.