Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bodaj by neoznámil keď predáva pozlátené hovna za nekresťanské ceny

  @Hjjgg Hloupý komentář.

  Proč „hloupý komentář“, názor jako názor, ne? Pro spoustui lidí to tak je, pro jiné to tak není. :-)

  Ubohé komentáře mají zakomplexovaní chudáci, kteří na ten produkt nemají.
  Bránit výrok o pozlaceném hovně jako relevantní názor do diskuze,
  další kandidát na titul – inteligent týdne

  Tak co ti brani delat to same co Apple. A nebo jinak – prodavej kvalitu za levno. Myslim si, ze nicemu z toho co pisu stejne nerozumis. Jsi hloupy a takovym se v zivote moc nedari.

  Ale podle některých debílků Apple krachuje😀

  to ne, ale zvyšuje se závislost Applu na jednom jediném produktu a to je vždycky riskantní. Snad přijdou s něčím opravdu novým, aby včas diverzifikovali produktovou základnu.

  Dlasi internetovy pseudo expert. Fakt vis za klavesnici vic, nez nejlepsi lidi sveta, ktere Apple zamestnava, jo? :-D

  Ono se nemí čemu moc divit, LGBT komunita neustále sílí. Kromě náctiletých nejvýznamnější tržní segment.

  A také sílí komunita ne moc inteligentních lidí, dokonce bych si dovolil napsal lidí hloupých. Pár takových, taky tady na stránce píše značně plytké komentáře.
  Je z toho cítit zakomplexovanost a pocit méně cennosti.

  Přeji vám hezký den.

  .. ale proč tak útočně. Kritický pohled na svět je motorem pokroku. Uniformní myšlení je jeho brzdou. A věřte, že postupná „automatizace všeho“, tedy i těch nejjednodušších denních rutin „ohlupuje“ lidstvo. ANo, ono to není vidět hned, ale když se podíváte na úroveň znalostí a dovedností absolventů SŠ nebo VŠ dnes a před 20 lety, vůbec se to nedá srovnat. A za tohle právě může přehnané spoléhání se „že to za nás někdo (programátor) vyřeší“. Prostě, dnešní mladá generace je obecně méně zdatná v dovednostech a znalostech, zato je více „zdatná“ v egoistických manýrech, jako je sebeprosazování, sebedůvěra atd. :-)

  Marek: zajímavé je, že podle tvé teorie by muselo lidstvo pokroku minimálně stagnovat, ale zatím se tak neděje a u těch „hloupých“ Američanů. O vzdělanosti ze školních lavic to asi nebude.

  Marek: zajímavé je, že podle tvé teorie by muselo lidstvo v pokroku minimálně stagnovat, ale zatím se tak neděje ani u těch „hloupých“ Američanů. O vzdělanosti ze školních lavic to asi nebude.

  Já to nechápu, v krabici není nabíječka, nejsou tam sluchátka, nejsou k tomu tři hodnotný dárky, cash-back, ani dvouletá podpora OS. Nemá to 120 herců, desítky GB ram, nepodporuje to paměťové karty, nemá to zalagovanej systém, je to strašně předražený a přesto všechno se to prodává jak rohlíky v Lidlu. Co ten můj milovaný Samsung dělá špatně? 🧐

  Milej zlatej, Pandora se taky prodává taky jak rohlíky na krámě, přitom je to stříbro za cenu zlata. Nebude to tak náhodou o pocitech, tužbách, stádnosti a vlhkých snech marketingem zmasírovaného trhu?

  A tak to Samsung a ti ostatni idu skusit tiez.. A cuduj sa svete, v novych modeloch od tych ostatnych… uz akosi teiz chybaju nabijacky ci sluchadla..

  A čuduj sa svete k top modelu pribaľujú teraz sluchadlá v hodnote 250 € a k tým dvom nižším sluchadlá v hodnote 200 €.

  K tým predajom ako rohlíky v Lidli si skús pozrieť počty predajov vo svete a aj naších malých zemičkách. Ako rohlíky v Lidli sa predávajú úplne iné zariadenia iných značiek.

Vložte vlastní komentář

celý text