Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co takovy invite novych pratel na zaklade prezdivky? Kdyz uz anonymni, tak proc rozdavat hned svoje telefonni cislo… Tohle umi napr Telegram…

  Nechápu proč se všude zmiňuje jako první signal a ne telegram. To je nějaká hromadná propaganda všech webů? Nebo je signal na ios populárnější? Telegram nabízí hodně pokročilé služby a jde tam téměř všechno, co člověk chce. Zatím jsem se nesetkal s jediným problémem. Na android má telegram 500 mega stažení a signál 50… prostě mě jen zajímá ten důvod proč každý web píše o aplikaci signal která je méně známá a nikdo koho znám o ní nikdy neslyšel

  Teď se řeší soukromí a bezpečnost. A protože Signal má end-to-end šifrování, je tedy už v základu naprosto bezpečný a v tomhle ohledu exceluje. Telegram ani zdaleka. Osobně už Signal používám přes pět let a spokojenost. Počet stažení je celkem irelevantní. Messenger jich má taky hodně a cokoliv tam napíšete je všechno jen ne soukromé :)

  Mám problém se zvuky a ikonou na mobilu MIUMI 6 . Když mi dojde zpráva a nemám mobil v ruce – nevím o ní…u Wacapu to problém nebyl…..

  Muze mi nekdo poradit proc mi na Signalu nejde odeslat fotka z galerie? Oznacim fotku a dam sdilet pres Signal. Na pul sekundy se mi otevre adresar a hned zmizi. Fotku odeslu pouze kdyz otevru adresar a pridam fotku.
  U WhatsApp tento problem nemam.
  Dekuji

  Signál mi poslal asi 60 oznámení o přihlášení mých přátel – jde to nějak hromadně smazat_ Ne přátele jen ta oznámení. Po jednom to umím, ale to je vopruz.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější