Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    tak leda fazole s mizerným zvukem, co neumí zapadnout do ekosystému. Airpods Pro je překonávají na plné čáře a to jsou z roku 2019 🤣

    Já jsem ten poslední, kdo by se Samsungu zastával, ale nedá mi to – měl jste někdy ty fazole v uších? Mizerný zvuk totiž fakt nemají. 🙈 Do ekosystému Applu samozřejmě nezapadnou, ale to ve výsledku žádná sluchátka kromě AirPods. Asi bych tedy byl s podobnými výlevy raději trochu opatrnější.

    S tou opatrností máte pravdu, v uších jsem je měl, špatně jsem to definoval, moje Airpods Pro mají lepší zvuk než tyhle fazole, mizerné bych to neoznačoval. 🙂

    Ten kdo ma iphone je pro nej nejlepsi airpods a ten kdo ma samsung tak zase naplno vyuzije buds. Pouzivam airpody s iphonem a je to super. Me lip i drzi v uchu. Mam i buds, ale ekosystem je ekosystem. I kdyz ty vychytavky s tim prepinanim mezi zarizenimi je super. I to navoleni ohledne hovoru.

    Proboha tohle nejsou sluchátka pro audiofily, ale spotřební elektronika. Navíc předražená. Za ty prachy dostanu víc muziky od špičkovejch výrobců audia.

Vložte vlastní komentář

celý text