Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Včera jsem s Timem mluvil a říkal mi, že chtějí všechny uživatele Apple ochránit před kybernetickými útoky a tak na všech Apple zařízeních po celém světě trvale vypnou přístup k internetu. Nové iPhony by údajně měly být zcela bez WiFi modulů.

  V pořádku, máš-li na iPhone,vmáš také na neomezená data😁.

  Přístup k internetu bude vypnut softwarově – nepůjde internet ani z mobilních dat. U nových mobilů se s internetem nebude počítat vůbec a tak bude chybět WiFi modul. Slot pro SIM a eSIM zatím zůstanou, ale prý to možná taky dají pryč.

  To snad mluvis o androidacich ? Vic jak polovina nema mobilni data …..

  Taky si myslím, že má procentuálně více uživatelů iPhonu zaplacená data než je tomu u Androidu, ale asi bych to nezobecňoval. Odvíjí se to od každého jednotlivého člověka a jeho rozhodnutí a možností. Znám několik lidí, kteří mají iPhona jen na volání a to hlavně díky jednoduchému ovládání. Oproti tomu já na Androidu jedu na datech ve velkém. Posledního iPhona, kterého mám je 4. Jednoduše jsem zjistil, že mi iOS nevyhovuje a tak jsem se vydal cestou konkurence. Nezapírám, občas to má svoje mouchy, ale jsem spokojenější než s Applem. Mimochodem, začínám uvažovat, že se vrátím k tlačítkové Nokii bez internetu, protože si lidé zvykli, že jsem kdykoliv k zastižení a tak mě neváhají otravovat neprosto zbytečnými věcmi, které by v dobách bez internetu jistě vyřešili sami.

  Já vám řeknu co velkého oznámí. Oznámí globální cenzuru své platformy a de facto internetu obecně a všichni kdo nesdílí jejich naprosto šílené názory budou umlčeni. S velkou pravděpodobností počítám se spoluprací s ostatními společnostmi jako je Google a možná i Facebook a Twitter. Jako výsledek bude plošné mazání tisíců aplikací z App Storů přesně jako je to v Číně a možná se dočkáme i legálního práva ve spolupráci s novou administrativou vás za vaše názory nebo závadné aplikace perzekuovat nebo jinak postihovat. Mezitím si budeme i nadále moci užívat porno na Twitteru (i když je to proti smluvním podmínkám App Storu), budeme moci číst násilné a nenávistné výroky z jedné strany politického spektra, atd.. Tak asi tohle zítra oznámí a my všichni jim za to budeme děkovat.

  Jasně xD Apple vydá velkolepé prohlášení, na které čeká napjatě celý svět. Odborné weby a novináři ze všech zemí budou sedět celý den u počítačů a hlídat všechny stránky Applu, kde by se to mohlo objevit. A nakonec se dozví informací o tom, že bude Apple store v Praze 🤦🏼‍♂️Tahle informace bude zajímat jen Čechy, možná Slováky, ale určitě to nebude zajímat lidi z USA a Apple by kvůli tomu nevydával prohlášení takových rozměrů.

  Apple, v ČR ve spolupráci se společností Baumax, řeší problém s kondenzací vody ve sluchátkách AirPods Max. Bude oznámeno, že v následujících týdnech obdrží každý vlastník těchto skvostů paletu silikagelu.

  Jste úplně mimo… Zítra bude oznámena fúze s Hyundai ČR Nošovicích, a to z důvodu vývoje iCar, označeném jako i15 a jeho výroba bude probíhat ve spolupráci se znovu oživenou Tesla Rožnov pod Radhoštěm…

Vložte vlastní komentář

celý text