Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Neviete prečo sa Voco difuzer sám vypína ? Zapnutie funguje bez chyby, no po čase sa sám vypne. Vodu to má, príkaz na vypnutie nedostane, vlhkosť v miestnosti nebola prekročená.

  Ďakujem.

  Mal som to aj ja. Reklamacia. Vymenili kus za kus. Dalsi kus spravil to iste vymenili kus za kus. Treti sa po tyzdni vypol a uz sa nezapol. Vratili mi peniaze. Velmi zla skusenost. Teraz cakam na ten novsi model.

  Aplikácii sa nastavuje vlhkosť kedy sa vypne dement mám to dva roky a funguje to bez problémov problém týchto veci je že to neni pre dementov ľudí s slabším intelektom a pre hlupákov taký by si mali kupovať radšej dreveného Koník a

  V samotné recenzi mi schází, na jakou vzdálenost senzor funguje. Protože, pokud ho dám na dveře, třeba do kotelny, která je od Apple TV vzdálená cca 10m, tak to asi nebude fungovat…

  Neboj viem co a ako funguje, lem som proste narazil na vadne kusy. Nic viac:) nesiel zapnut uz vobec alebo ked ano tak sa hned vypol-a skusali ho aj priamo v predajni a to iste. Uz mam od nich ten novsi, a uplna parada a spokojnost:))

  Dobrý den Jardo, jde o bluetooth senzor, takže musí být v dostatečné vzdálenost od domácího centra, aby správně komunikoval. Velice záleží na tloušťce zdí v domě, ale nám i na 30-50m skvěle funguje.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.