Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Me by spise zajimalo tema magsafe a kardiostimulator….
  Dale pak proc konkurence na Androidu ma 5G a vyrazne lepsi vydrz baterie?

  V blízkosti kardiostimulátoru není doporučováno mít ani obyčejný telefon, tzn. nosit jej v náprsní kapse. Ani bezpečnostní rámy nesmíte procházet apod. Vše se děje pro jistotu, ne že ho určitě vyřadíte z provozu. Nebo jste myslel, ze byste si ho přes to nabíjel?
  A k Vašemu druhému dotazu, kupte si Android, přestanete sledovat Apple a nebudete muset pokládat otázky pětiletého dítěte, a proč, a proč, a proč. Prostě to tak je, smiřte se s tím. Nic v tom nehledejte.

  ….a proč na rovinu nenapíšete, že chabá výdrž baterie posledních mnoha generací iP je v nedostatečné kapacitě použité baterie? Fyziku prostě neoklamete a tam, kde není z čeho brát, prostě není nic.

  Tak prečo nasadili starší nevyladený čip namiesto toho nového? Nemuseli by riešiť srajdy typu, že to chcú SW dohnať. A ten kábel usb-c to je ešte väčšia blbosť.

  Usb-c to lightning tam je kôli fast chargingu, keby taký nebol, nebol by ani fast charging pravdepodobne , lebo to len lightning nezvládne jednoducho..zmierte sa s tým, stačí si kúpiť jeden 20w brick za 30€ Ktorý sa dá použiť rovnako na ipad,watch, airpods, siri remote … ľudia hladajú problém tam , kde nie je …

  Kvůli fast-chargingu ne, protože i klasické USB-A se pořád dělají nabíječky i 60W
  Je to jen marketing
  Jinak všechny nabíječky od Maců a iPadu jsou k ničemu, pro 20W nabíjení

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější