Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  čekal jsem na aktualizaci a nic nedořešili! Po poslední aktualizaci jsem musel AW odpojit a znovu spárovat s telefonem aby mi zpět šlo trasování při chůzi atd. Teď mi nejde odemykat macbook hodinkami, kontroloval jsem nastavení a nejde mi zaškrknout na Macu políčko odemykat pomocí AppleWatch, vždy mi vyhodí chybu : Mac nedokáže s Apple Watch komunikovat. Ujistěte se, že jsou Apple Watch odemknuté a na zápěstí a že je odemknutý iphone. Vše mám jak má být a není možné aktivovat odemknutí, doposud vše šlo bez problémů. Zkoušel jsem i Mac odhlásit od iCloudu a přihlásit a bohužel nic!! Dvoufázové ověření mám taky aktivní. Má někdo podobnou zkušenost??

  Tak to si ešte ten šťastný užívateľ, mne nemapuje trasu ani po odpárovaní, dúfam, že to vyrieši tento update ,,,je do hanba ,,snáď to nebudem musieť každý update robiť ,,niečo odpárovať …dočítal som sa že má pomocť nastaviť na novo telefón..ale na to už vôbec nemám nervy , žiadať operátora o svoj e sim plán znovu , karty atď …v tomto ma sklamal Apple …pred mesiacom písali technici , že o tomto bugu vedia a odstraňujú ho ..tak som zvedavý

  Pomůže zrušit spárování hodinek s telefonem a znovu spárovat, nastavit jako nové. Stejně jako u chyby kdy se nezaznamenávala trasa do aplikace cvičení.

  Dobrý den, po aktualizaci na watch OS7 mi také nejde odemykat mac book hodinkami. Na Apple podpoře mi zatím jen doporučili aktualizovat na 7.0.3.Tak pak uvidím.

  Nejde odimykat Mac ani po tejto aktualizacii.

  Fakt je to na nervy stale zadavat heslo, ked si clovek zvykol, ze ho nemusi zadavat pokial ma apple watch na ruke

  Apple tuto situaciu velmi nezvlada a to mozeme byt radi ze nemame popaleniny ako majitelia AW SE 🤨

  Mám naprosto stejný problém jako Honza K. – odpojení a znovu spárování s telefonem pomohlo vyřešit problém nezobrazování mapy při aktivitě s hodinkami, ale nyní nefunguje odemykání Macu hodinkami … :-(

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.