Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dotaz- Trochu nerozumim vete “ 5G sítě fungují na nízkých frekvencích”. Neni to prave naopak a 5G funguji na vyssich frekvencich?

  5G sítě jsou v zásadě dvojího druhu – sub-6 a mmWave. Zjednodušeně – sub-6 je 5G využívající frekvence pod 6 GHz, O2 v ČR ji myslím buduje na 3,7 GHz, Vodafone na nějakých LTE pásmech. Naopak mmWave využívá frekvence od 24 GHz a výše (pásmo se udává od 30 GHz do 300 GHz).
  Výhoda mmWave je, že je 5G opravdu rychlé. Signál ale vyruší i menší překážky a hodí se tak do otevřenénho prostoru. Tím pádem je i težší budovat infrastrukturu, která vyžaduje více vysílačů.
  Sub-6 5G je lehčí na šíření i na infrastrukturu, bohužel to ale není tak rychlé.

  Nesmysl. Z obou stran telefonu je velmi silné sklo a rám telefonu je z kvalitní oceli. Zkuste si v ruce ohnout šroub, to se vám asi moc nepovede :-)

  To nehajme na youtube benderov 😄,tiež si myslím, že to bude jeho slabina ako na ipade smart connector a to ,či je sklo veľmi silné , ukážu drop testy :) netreba veriť hneď všetkému čo  naservíruje, v prezentácii nepovedali v porovnaní s čím je 4x silnejšie , može to byť bežný konkurenčný smartfón , može to byť iphone x , nikto nevie :)

Vložte vlastní komentář

celý text