Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zdravím, do dvou týdnů si chci koupit 11 Pro jakožto první iphone, hlavně kvůli fotkám. Má smysl čekat ty dva týdny na „snížení“ ceny, nebo očekáváte, že ta zůstane stejná a oznámení nového modelu s ní nehne? Díky

    Zdravím, pohybuju se v oblasti mobilní elektroniky a tak denně přicházím do styku s oběma systémy. Pokud vám jde jen o fotky, asi bych vám spíš doporučil mobilní telefon s Androidem, spoustu jich má lepší nebo srovnatelné senzory s iPhonem a cenově jsou většinou níž. Mezi systémy takový rozdíl také není, jen je třeba brát v potaz omezení některých funkcí, na které můžete být zvyklý z Androidu – widgety nemůžete mít kdekoliv na ploše, v základu nemůžete stahovat aplikace mimo iOS a pokud nechcete platit iCloud, jistě zamrzí absence slotu na paměťovou kartu + několik dalších omezení podobného charakteru.. Pokud Vám doporučuji Android, nemám na mysli mobil v ceně 5000. Skvělý fotoaparát má například Huawei P30 Pro, u kterého by mohla částečně zamrzet absence Google služeb. Sice je možné do telefonu Google služby dostat, ale už s tím bude trochu práce.. Pokud trváte na iPhonu, je iPhone 11 dobrá volba, ale srovnatelné výsledky má i iPhone Xs, kde je cena zase o něco nižší..

    Huawei bych rozhodně nedoporučil. Bástlit si nějak bokem takový základní věci, jako Google Pay, Android Auto, Google Assistant (hlavně ve spojení se smart home) a ještě za ty peníze. Foťáky bych řek že mají telefony dnes už dost vyrovnané (vyšší třída a vlajkovky). Taky mám obojí iOS i Android a je to prašť jak uhoď..prostě honíte ikonky na ploše. U iPhonu mi vadí absence kvalitního BT kodeku (LDAC) a absence usb-c, jinak je to všechno až na Folda 2 letos nuda a furt to samý.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.