Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě stále přijde divné ta velikost 12 x 11. Všude čtu, ze 12 bude mít OLED s menšími rámečky než má 11. Velikost displeje je ale stejná jako u 11, takže by měl být podle mé úvahy iP12 o něco málo menší než 11 ne? Anebo větší displej ve stejně velkém těle jako 11. Ale takovou informaci jsem nikde neviděl. Leda ze by i OLED měl stejně tlusté rámečky jako 11. Což by byl už vážně hnus.

  Nad OLEDem bych se tolik nerozplýval. Je to slepá ulička podobně jako byla plazma. Za chvíli bude i OLED historie :-(

  OLED rozhodně není žádná lepá ulička. Je to správná cesta, jen u OLEDu je nevýhoda limitované životnosti kvůli organickému materiálu. Bude nahrazen v budoucnu technologií MicroLED, princip totožný, materiál jiný.

  To by znamenalo spíš podobnou velikost jako 11 Pro, což by pro mě bylo skvělé, protože velikost základní 11 / Xr už je na mě dost široká. Šířka 11 Pro je pro mě maximum na pohodlné požívání jednoruč.

  Včera jsem mluvila s manikem v o2, prý ani neočekávají, že by ho letos začli prodávat. Snad to nebude i v ostatních prodejnách…

  Cituji „Zobrazovací vlastnosti OLEDu jsou totiž oproti LCD, které Apple použil třeba ještě u iPhonů 11 či SE 2. generace, výrazně lepší“.
  Když jsem opakovaně psal, že lcd navíc hd displeje jsou ubohé oproti konkurenci, tak by se tu se mnou hadala půlka diskutujících. Až když to uvede Apple jako klad, pak teprve je to přijato. To samé velikost RAM. Fakt to jen svědčí o mentalnosti diskutujících, o zaslepenosti ke značce. Já si kupuji věci dle toho, kdo je vyrobí líp (tv,pc,ntb, foťák,gril atd) bohužel tohle u iphonu nejde, ta uzavřenost OS je o ničem, škoda. Budoucnost je zcela v jiném přístupu ke spotřebiteli.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.