Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  ja bych si teda radsi dal pripominku a udelal to az den pred expiraci free obdobi, protoze kdo to udela hned, hned taky ztrati pristup a to by mohla byt skoda

  Pane autore, co to píšete za nesmysly? Já jsem iPad zakoupil v dubnu 2020 a zdarma roční předplatné mám logicky do dubna 2021. Kde jste přišel na to, ze je platné do listopadu?! Snad je roční předplatné platné jeden rok ode dne aktivace, ne?

  Dočetl jste článek dál než na konec prvního odstavce? Myslím, že ne. Protože hned na začátku druhého je popsaná modelová situace, pro které uživatele článek platí.

  Ano, i teď znovu a stále to na me působí z článku tak, ze služba pro všechny expiruje v listopadu. Nikde nevidím, ze se jedná o modelový příklad nebo ze se rok počítá ode dne aktivovani služby. Naopak tam vidím, ze se jedná o libovolné zařízení koupené v průběhu roku a ze služba končí v listopadu. Proninte, ale tohle jste napsal vážně špatně.

  Hm a já naopak nikdy rok zdarma nedostal, kupoval jsem ATV a iPad Pro čtrnáct dní před loňskou keynote. A nedávno jsem si zaplatil roční předplatné. Moc toho tam není, ale chtěl jsem ocenit obrazovou i obsahovou kvalitu. Fakt se snaží a některé věci jsou tam výborné.

  A já naopak rok zdarma nedostal, kupoval jsem ATV a iPad Pro čtrnáct dní před loňskou keynote. A nedávno jsem si zaplatil roční předplatné. Moc toho tam není, ale chtěl jsem ocenit obrazovou i obsahovou kvalitu. Fakt se snaží a některé věci jsou tam výborné.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.