Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže kliknu na display a zaplatím v aplikaci aniž bych chtěl, super :-)

  Hahaha oni přemýšlí, když už před lety tamtung zrealizoval i čtečku sítnice……a čtečku otisku v displeji má kdekdo na droidu…. Chápu, že jim jde teď hlavně už o auto, ale i tak by ten iPhone nemuseli tak odrbávat…

  Jen jediná škoda, že konkurence nemá takovou přesnost a nefunguje to vždy. Touch ID funguje vždy, jen na mokré prsty ne (konkurenci dělá problém vše). Ta čtečka sítnice je jen sranda, to lze oblbnout fotkou (stejně jako ty parodie na Face ID).

  Přesně Jando. Touch ID funguje. ze Svýho 2016 SE neodejdu protože je malý to je tu jedno ale i ta první 1.0 Verze Touch ID je prostě bezproblémová. Mě ani nevadí že ho mám na přední straně telefonu místo 100″palcového displeje. Mě pádla padaj a 4″ je prostě velikost optimální na Mob. Telefon. Takže v tom nevidím ani smysl. Na co chtít tak strašně moc obří displeje.. od toho jsou 4K telky ne?

  Myslíš tu Ťamťungáckou čtečku, která se dala oblbnout fólií z Aliexpressu? A ta jejich slavná čtečka rohovky shořela společně s Notem 7 😁. Ale hlavně že Ťamťung “inovuje” 😎

  Inovuje. Váš problém, hoši, je, že si pletete pojmy s dojmy. Reálná zkušenost ve většině případů 0. Padá vám hnůj od klávesnice, a ještě si nad tím mlaskáte, a rozmazáváte si to vzájemně po zádech :-D :-D :-D.
  Právě diky vašemu zkreslenému vnímání si Apple může dovolit to, co předvádí, kdy dávno zastavil jakékoli snahy o špičku.
  Mezitím lagroidáři mají třetí generaci čteček v displejích, které fungují naprosto OK, a na trh půjdou první kusy s čelní kamerou pod displejem (úplně stejně by šlo řešit face ID bez hnusného výřezu).
  Nakonec jste biti vlastní omezeností a my, co to fasujem služebně, se nad to prostě povznesem.

  Když si tak chytrej, tak by si mohl vědět, že Face ID nezajištuje přední kamera jako u androidu ale je na to přímo infračervený projektor a infračervená kamera a díky tomu je tak bezpečné. Takže by se to takhle řešit s face ID asi nedalo.

  OMG Tome… Pod ten displej lze samozřejmě umístit i IR komponenty… Proto jsem taky napsal „úplně stejně by šlo řešit face ID bez hnusného výřezu“, tedy, nesměšoval jsem selfie kameru a face ID, že? Ta vaše sekta je prostě marná.

  Btw, Tome, rozšiř si trochu obzory. U androidu najdeš i IR řešení, že… Tam, kde není, primárně slouží čtečka a je na uvážení každého, zda-li riskne kameru. Prostě předpokládají jistou úroveň inteligence.
  Takže, určitě jsem chytřejší než ty. Pac a pusu.

  Já bych Hardcocka ignoroval. je to tupec co nikdy nevyzkoušel obě platformy a podle jeho komentářů lze usoudit že ma IQ šumící trávy.

  Jojo, ignoroval.. ale ono ti to stejně nedalo, ty šumící trávo :-D :-D :-D :-D Já se ti nedivím, ten červík pochybností časem začne hlodat i u zarytého jablkoně :-D, obzvlášť, když si přečte relevantní připomínky.

  šumící tráva nebo houpací kůň se zdá u vás, typické Android ovce více než pravděpodobné. vyzkoušel jste obě platformy ? tipoval bych že ne jelikož toto jsou komentáře typického člověka co netrefil na Lagdroidforum a musí tady pořád Apple kritizovat a to jenom proto že chce být středem pozornosti jak malé děcko.

  Cock Tima Hardcocka: souhlas….ale to lidé zaslapení nostalgií jen tak nepochopí a jo tole je apple svatostánek tak je to koment trochu asi „mimo“ Pro věrné applisty…nejdřív ty nejen tamtung inovace zkuste…a pak pište. Taky bych si přál opak, ale realita je taká, že ta konkurence lehce poutekla dopředu o pár let v těch mobilech, ale ta 12ka bude určo zase téměř dokonalá. Mám iPhony rád, ale za tu cenu by měli alespoň držet řádně krok.

  Tenhle “inovátor” není ani po roce schopnej aktualizovat své vlajkové telefony na Android 10 a to už tu máme Android 11. U Galaxy Note 20 se zamlžuje čočka fotoaparátu zevnitř a Samsung to bere jako normální vlastnost produktu? Po pár týdnech od začátku prodeje degraduje hodnotu zařízení cashbackem, jinak se ty jejich zasekaný krámy moc neprodávaj. Kde je nějaký ekosystém Ťamťungu? Proč ty křápy nechtěj ani ve sběrných dvorech? 🤣😎

  Samsung vlajky mají android 10 od prosince loňského roku ty debile :-D. piš o tom o čem něco víš, jinak budeš za hlupáka. A co ohnutý odPad už z výroby, to je podle apple taky normální :-D

  Ekosystém Samsungu – normálne existuje – watch + note10 + tab S4 + notebook Dell. Všetko sa synchronizuje, zo všetkého odpisujem a telefonujem. Stačí len wifi a mobil môže aj ostať doma, lebo ostatné zariadenia cez neho dokážu komunikovať po sieti. Android 10 som dostal už minulý rok. Podpora na Note 10 je 3 roky (mobil mením po 1 až 2 rokoch). Na S8 mi stále chodia bezpečnostné aktualizácie. Aplikácie sa aktualizujú a fungujú aj na starej S6 edge s A7. Ak by ste mali možnosť cashbacku na iPhone, tak predpokladám, že by ste ho nevyužili a kúpili by ste ho za plnú cenu. Trepete nezmysly na úrovni 10 ročného decka. Používam doma aj iPhone a iPad, ale nikdy by som ich neznevažoval, sú to dobré stroje, na konzumáciu obsahu svojou jednoduchosťou geniálne, aj keď majú svoje nedostatky. Kým nebude na nich podpora dotykového pera (u mobilu), desktopový režim, podpora vo Windows, tak ako primárne pracovné zariadenia budú u mňa stále tie Ťamťungy.

  Bože mě strašně baví číst, jak se vždycky lidi hádají pod různými články :D. Jen tak dál hoši :D

  Všechny iPhony po 6s mají iOS 13 už skoro rok takže je Ťamťung zas pozadu 🤣 a odPad jseš ty hahaha jenom typická tupá android ovce co má ještě Pořád v ruce polovybuchlý Ťamťung Note 7

Vložte vlastní komentář

celý text