Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Pane Filipe, Apple nepředstaví iPhone 12 na této Keynote. Bude se týkat jen iPadu a Apple Watch + případně dalších nových produktů – Airpods Studio, MacBook Pro 13″ s ARM, AirTags a možná malý nová HomePod. Nikoli iPhonů 12!

    Obsah Keynote zatím nikdo neví. Že Bloomberg řekl, že tam iPhony nebudou určitě neznamená, že tam 100% nebudou. Peskujete nás tu za špatné datum, které jsme převzali od leakera, a pak se tu oháníte de facto stejnou zbraní.

    Nechci tu šířit negativa, tak jen krátce na vysvětlenou. Rozdíl je v tomto případě v souvislostech, proč Bloomberg a ostatní toto tvrzení vydali. Je to celé spojené se zpožděním v souvislosti s Covidem a už dlouho je jasné, že není možné, aby Apple představil nové iPhony v září. Nejen pak s ohledem na následné uvedení do prodeje po jejich ohlášení.

    Budu velmi rád, když se Bloomberg (a nejen on) bude mýlit, ale představení nových iPhoneů na této Keynote je velmi nepravděpodobné, právě s ohledem na souvislosti.

    Já si myslím, že je to naopak možné. Jak se všude píše, že IP 12 bude dýl. Třeba ho představí teď, a na objednávku se bude dlouho čekat. Uvidíme.🙂

Vložte vlastní komentář

celý text