Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A já měl zato ze každý “obchod” neboli prodejna má nějakou marži. Ten blb si představuje, ze někdo bude provozovat obchod a bude prodávat za nákupní cenu? Pouze ze sebe děla šaška.

  Veľmi pekne to vysvetlil Peter Mára vo svojom videu https://www.youtube.com/watch?v=to4Y4N8Rl8s každý a všade sa platí 30% poplatok. Môžu sa súdiť koľko chcú, keď chcú šíriť app cez apple budú musieť platiť.

  Když to vysvětlil Petr, tak je to jasné. Hloupí právníci by měli stáhnout žaloby a jít si sypat popel na hlavu. Cením si toho, že se z Petra za tu dobu stal i odborník na hospodářskou soutěž napříč západními trhy. To dává smysl.

  …a co jako ze „pravnici“. Pravnici budou obhajoval kohokoli a cokoli, pokud dostanou zaplaceny. To zda spor vyhraji uz je vec jina.
  Je to obdoba, jako by pekar zaloval Kaufland za to, ze jeho chleba prodava za 30kc, ale on dostane jen 20kc a ne celych 30kc. Vzdyt je to smesny.

  „…a co jako ze „pravnici“. Pravnici budou obhajoval kohokoli a cokoli, pokud dostanou zaplaceny.“ Hele, Míro, je fajn, že si občas zapneš Suits nebo třeba Greys Anatomy, ALE! věř tomu, že to tak v reálném světě fakt nefunguje. Kvalitní právní servis je postaven velmi často na tom, že je klientovi vysvětleno, že by se pouštěl do prohrané bitvy. Evidentně tím něco sledují, a zjevně ti to, diskutére, uniká.

  Ty budes jeden z tech provokateru, ktery musi vyvolat flame u kazde problematiky aniz by si o tom neco zjistil. Z tveho irelevantniho komentare je zcela jasne, ze ses na to odkazovane video ani nepodival. Apple mel pravidla nastavene drive, nez Epic nebo Facebook umistil sve aplikace do Apple storu a souhlasili s nimi.

  Pane Smysl, a co má jako být??? Vůbec to přece neznamená, že se tím Apple nedopouští nekalé hospodářské soutěže atp. nebo mi něco uniká?? Nebo když si něco nastavím jako „první“, tak je to tesáno do kamene a neměnné??? :-D

  „Je to obdoba, jako by pekar zaloval Kaufland za to, ze jeho chleba prodava za 30kc, ale on dostane jen 20kc a ne celych 30kc. Vzdyt je to smesny.“ Ehm.. To jako vážně? :-D :-D Zkus google, začni jednoduššími hesly „monopol“, „zneužití výsadního postavení“, „ochrana spotřebitele v rámci EU“ atd. Pak určitě uvidíš, jak ten Kaufland ve tvém příkladů nedává smysl…

  Tak panu svetru čárovi dává smysl všechno, co apple udělá, dokonce i butterfly keyboard. Jemu by dávalo smysl i kdyby si apple bral 30% z každý transakce zadaný třeba přes mobilní bankovnictví. Proč to vlastně apple nedělá?

  Když mi ten chleba bude prodávat na mém trhu, tak budu chtít taky poplatek. Všechny společnosti, které provozují trh, tak mají 30%. Některé streamovaci mají dokonce i daleko více.

  to bych chtěl vidět, jakej budeš mít s těma trhama sukces, až budeš vybírat 30% z obratu místo normální nájmu

Vložte vlastní komentář

celý text