Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechápu lidi co mají Android a chodí zde na stránky co je určeno pro iOS.

  Preto majú ľudia apple užívateľov za ovce. Keď ani takúto smiešne jednoduchú vec nedokážu pochopiť. Niekto sem ide hejtovať, niekoho zaujíma technika a rád si prečíta k člankom aj diskusie, niekto užíva zariadenia viacerých platforiem a logicky číta články o týchto platformách. A niekto ako to už tu niekto napísal, robí osvetu pre takých, ako si napriklad ty.

  Sorry, ale informace o jiných platformách si přečtu jinde. Tady mě to fakt nezajímá. Jenom me to zdržuje a zabírá místo.

  Apple users a používat hlavu, dobrý vtip! Tedy alespoň tady, někteří, neříkám, že všichni.
  1. Proč by tady nemohli chodit Androiďáci, iOvce na Android stránky taky pravidelně spamujou ty svoje ho-wna!
  2. Někdo je zvědavej, nebo třeba zvažuje přechod z Androidu na iPhone, potažmo iOS a to, co si tady přečte od iOvcí ho akorát odradí!
  3. Někdo používá oba systémy a sleduje oboje.
  4. Nebo to může být bývalý Androiďák, který není iOvce a nenechá si věčně s-rát na hlavu a řekne pěkně, co se mu nelíbí.
  Uvědomte si vy paka, že Apple je jen předraženej křáp, stejně, jako jiné předražené telefony. Je to JENOM telefon a spotřebák, tak se z toho Apple tady nepodělejte.
  Apple nedělá nic luxusního a nic extra, jen svoje produkty cpe do snad všech filmů a dělá mu reklamu všude, Apple je jako dobrý až geniální markeťák. Telefony a jiné věci jsou dost předražené, ale zas iPhone 11 co mám je docela kvalitní, ale úplně srovnatelný s jinýma, tak si přestaňte už hrát na to, že je Apple něco extra, jak 10ti leté děcka, protože není.
  btw: jsem skupina 4 bývalý Androiďák, ale ty kecy tady mě už fakt se-rou, furt to a samé, stydím se za vás. Ale si to tady už pročítat nebudu, marnost s některými. Možná se vrátím k Androidu a to na Pixel 5 (asi jediný telefon, na který bych se vrátil, nebo Samsung, byť Samsung moc nemusím), protože komunita alespoň zdejších Apple users je opravdu někdy na zblití.

  Opět jsi tu jen vyplácal prostor a víc než polovinu své mozkovny. Vše co tu píšeš si rozumný člověk najde jinde na specializovaných stránkách a ne jako výplod nějakého pomatence na diskuzi.

  Chodí sem androiďáci proto jelikož na iphone nemají a nebo když utratí za shit od samsungu takové prachy a zjistí že za 3 měsíce stojí polovinu snaží se zhejtovat apple.

  vieš čo stoji polovicu iphone xs a to u oficianeho resellera ,
  ten kto ho kúpil ako nový za 1200€ ho sotva predá za 450€ asi tak o cene iphone ako si ju drží

  Ako si môže používaná vec držať cenu??? To kde žijete? 😂😂😂 chcem ist tam žiť a ja🤟

  vieš bývali časy keď sa 2 roky používaný iphone predal za cca 70% až 80% svojej kúpnej ceny , ročný ešte lepšie tak to bolo myslené , v tej dobe ak si si kúpil prvý iphone a po dvoch rokoch ho predal stačilo doplatiť 20 až 25 % a mal si nový model , tak to cháp , s rastúcim portfóliom iphone politikou apple predávať aj staršie modely zľavnené už to nie je tak výhodné a argument adofa je obyčajný hejt , dnes iphone rovnako stráca cenu jednak zľavy a jednak ponuka starších bazárových je obrovská napr na bazoši čo tlači ceny použitých iphonov veľmi dole ,

  To musel byt super kauf, koupit 2r starej telefon, za 80% puvodni ceny s ko baterkou .-D Holka ma X asi 1,5r a baterka ma 82%, nechce nekdo?

  Jenomže v té době měl Apple baterie na jiné úrovni než konkurence, kde po roce šla rapidně dolů. Stejné to bylo u notebooků a tady se dokonce stav ani moc nezměnil.

  V kostce, nejhorší věc co mohli udělat …

  Jezdím ve starším kamionu a telefon mám připojet přes BT k rádiu, stačí abych věl někam kde je krapet ozvěna a ten blbec ztlumí audio na 50%, při každém přerazení v tahu také …… HROZNÁ BLBOST a když už dam jejich slavné nastavení na 100db MAX tak to neskutečně dojebe výšky a komplet EQ že se to nedá poslouchat …. zvažuji že jen kvuli muzice si koupim android kde bude nainstalovaný Apple Music

  Tohle už je od Applu brutální omezovani!Aby mi určoval,jak moc můžu nahlas poslouchat hudbu?!WTF!A následně mi to sám od sebe ztlumil na půlku.(Iphone 12 mini) Bral bych upozornění,ale zásah a následné ztlumení je už moc!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější